Kampanyalar

Banka Kampanyaları

Bilgisayar, beyaz eşya, küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, aksesuar, sarf malzeme ve Disney Collection ürünlerinde Axess ve Word kredi kartları ile 12 taksit mevcuttur. Taksit sayıları sipariş tutarına göre değişiklik göstermektedir. Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Kurumsal (Ticari) Kredi Kartları ile birlikte satış ödeneği taksitlendirme "12 ay" ile sınırlandırılmıştır.

Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-100 TL arası alışverişler için tek çekim, 101-500 TL arası alışverişler için 3 taksit, 501-3000 TL arası alışverişler için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Teknosa.com'dan yapacağınız bilgisayar alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-12 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

AXESS KAMPANYALARI:

Axess'e özel Teknosa mağazalarında ve www.teknosa.com da 12 aya varan taksit fırsatı sunulmaktadır.
Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahil, Bank'O Card Axess kartlar dahil değildir.
Bank'O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
Free için Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 3.6 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dahil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

WORLD KAMPANYALARI:

Kampanya 30 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Teknosa'da World POS'ları üzerinden yapılacak alışverişler için geçerlidir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları, Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. World Eko ve World Business Eko kartlar dahil değildir.

BDDK tarafından yayınlanan kredi kartları taksit sınırlaması kapsamında, satılan ürünlere göre taksit geçerli olmayabilir veya taksit sayıları değişiklik gösterebilir. Kampanya sadece World üye İşyerleri'nde Yapı Kredi Bankası POS'larında geçerlidir.

Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.

Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World üye İşyerleri'nde Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Kampanya Geçerlilik Tarihi :

01.04.2021 - 30.04.2021