Servis ve Onarım İhtiyaçlarınızda
Tekno Hizmet Yanınızda!
Uzaktan Teknoloji
Destek Paketi
Bilgisayar, notebook, tablet, modem, akıllı telefon, Smart TV, robot süpürge, kahve makinesi, kamera sistemleri, oyun konsolu, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi tüm teknoloji ürünleriniz için 7/24 destek hizmeti sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her durumda Teknosa çağrı merkezini arayarak paket imkanlarından faydalanabilmeniz mümkün. Ayrıca bilgi almanın yanı sıra online toplantı, konferans ve uzaktan eğitim desteği için de profesyonel teknik destekten yardım alabilirsiniz. Elektronik eşyalarınızla ilgili karşılaştığınız tüm problemlerde size tam destek sağlayacak olan Uzaktan Teknoloji Destek Paketi ile siz de hemen tanışarak sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Veri Transfer Paketi
Veri Transfer Paketi
Veri Transfer Paketi

Eski mobil cihazınızdaki verilerin (dataların) yeni cihazınıza transfer edilme işlemidir. Aktarımı yapılacak olan veriler: Telefon Rehberi (Kişiler), SMS (Mesaj), Fotoğraf ve Videolar (Galeri) ve Multimedya’dır.
TeknoSA mağazalarımızdan veya teknosa.com’dan alacağınız Veri Transferi Paketimiz ile seçili mağazalarımızda bulunan özel veri transferi cihazı sayesinde uzman kadrolarımızın desteği ile bu işlemleri dilediğiniz zaman güvenli ve en hızlı şekilde yapma şansına sahip olursunuz. Böylelikle kayıplar oluşmadan verilerinizi yeni mobil cihazınıza taşımış olursunuz.

Ürün Sağlık ve Performans Testi Paketi
Ürün Sağlık ve Performans Testi Paketi
Ürün Sağlık ve Performans Testi Paketi

Cihazınızda teknik ve yazılımsal sorunlara bağlı zamanla performans düşüklüğü yaşayabilirsiniz.

Bu paket sayesinde cihazınızın türüne göre işlemci, RAM ve disk hız testleri, işlemci ve fan temizliği, wi-fi testi, kamera lens testi, bluetooth testi, USB, Ethernet ve kulaklık girişi testi, TV ürünlerinde yazılım, Network- wi-fi yapılandırma, dokunmatik testler gibi farklı noktalarda ürün test ve bakım işlemlerinizi profesyonel teknik personeller tarafından yaptırabilirsiniz.

Ekran Koruma Değişim Garantisi
Ekran Koruma Değişim Garantisi
Ekran Koruma Değişim Garantisi

Akıllı Telefonunuz için alacağınız ekran koruma ürünü yanında Ekran Koruma Değişim Garantisi paketi aldığınızda almış olduğunuz ekran koruyucuyu akıllı telefonunuzun ömrü boyunca garanti altına almış olacaksınız.

Bu paket sayesinde ekran koruyucunuzda oluşabilecek hasar durumlarında mağazamıza gelerek ekran korumanızın anında değişimini sağlayabilirsiniz.