Telefon Fiyatları ve Modelleri

Cep Telefonu
FİYAT
Ekran Çözünürlüğü
İşletim Sistemi Yazılımı
Arka Kamera
Dahili Hafıza
Yenileme Frekansı
Ön Kamera Çözünürlüğü
Ön Kamera
Ekran Şekli
İşlemci ailesi
RAM
Renk
STOK KONUMU
Ekran Boyutu
STOK DURUMU

Cep Telefonu için 178 ürün bulundu

%7 4.499 TL 4.199 TL
%7 4.499 TL 4.199 TL
%22 1.799 TL 1.397 TL
%4 2.399 TL 2.299 TL
%2 7.599 TL 7.449 TL
%2 8.299 TL 8.099 TL
%2 8.299 TL 8.099 TL
Tükenmek Üzere
%3 10.999 TL 10.699 TL
%3 10.999 TL 10.699 TL
%3 10.999 TL 10.699 TL
%3 10.999 TL 10.699 TL
Tükenmek Üzere
%3 11.499 TL 11.199 TL
Tükenmek Üzere

Cep Telefonu modelleri

Cep telefonları gelişen teknoloji ile birlikte artık günümüz modern çağının vazgeçilmez teknolojik ürünleri arasına girmiştir. Çeşitli marka ve modellerde üretilen akıllı cihazlara ulaşmak ise oldukça kolay. Gerek e-ticaret sitelerinden gerekse teknolojik ürünler satan mağazalardan bu cihazlara sahip olmak mümkündür. Akıllı telefonlar hayatı kolaylaştırma konusunda işimizi görmekte, iletişimi bir tık uzağa taşımaktadır. Aynı şekilde akıllı telefonlar aracılığıyla eğlenceli uygulama ve içeriklere göz atabilir, sosyal medyada iletişim ağlarını geliştirebilir, sanat ve kültür aktiviteleri hakkında rahatlıkla bilgi edinebiliriz. Android ve iOS işletim sistemlerinden herhangi birini tercih ederek, uygun fiyatlarda akıllı telefonlara ulaşılabilir.

En yeni akıllı telefonlar hangileridir?

En yeni akıllı telefonlar hangileridir?

Gelişen teknoloji ağı ile birlikte akıllı telefonlar üretilmiş ve beklenen talebi karşılayarak, her sene daha yenileri de üretilmeye devam etmiştir. Çeşitli model, çeşitli marka ve işletim seçenekleri sunması dolayısıyla akıllı telefonlara rağbet gün geçtikçe artmaktadır. Günümüz teknoloji çağında akıllı telefon kullanmayan insan oldukça azdır. Özellikle Apple ve Samsung bu konuda önemli rekabet sergilemekte olan iki büyük firmadır. Bazı firmaların teknoloji pazarından kendini çekmesi ile birlikte firmalar oluşan boşluğu doldurmak adına en yeni ve en iyi telefonu üretme telaşına girmişlerdir ve bu da her sene artan bir rekabete dönüşmüştür. iOS işletim sistemini tercih edenler için seçenekleri iPhone modelleri ile sınırlı kalsa da, Android işletim sistemi için Samsung, Huawei, Xiaomi gibi birçok firma seçeneği bulunmaktadır. Samsung Galaxy Note 10 son günlerin en çok konuşulan telefon modellerinden birisidir. Yakın zamanda Samsung tarafından pazara sunulmuş en yeni android işletim sistemli akıllı telefonlardan biridir. Bir diğer model olan Samsung Galaxy S10 hassas lazer kesim ekranıyla sonsuz ekran deneyimi sunuyor. Aynı şekilde Huawei P30 Pro yakın zamanda Huawei tarafından pazara sunulan modellerden biridir. 128 GB hafıza sunması nedeniyle oldukça tercih edilen akıllı telefonlardan biri olmuştur. Apple iPhone XS Max'da iOS işletim sistemine sahip Apple tarafından en son çıkarılan akıllı telefondur.

Akıllı telefon fiyatları nelerdir?

Akıllı telefon fiyatları nelerdir?

Akıllı telefon fiyatları kura bağlı larak değişkenlik göstersede Teknosa'da her zaman uygun fiyatlı akıllı telefonlar da bulunmaktadır. Özellikle Teknosa'dan çok uygun fiyata akıllı telefon bulmak ve satın almak mümkündür. Vestel Venus cihazları piyasadaki en uygun fiyatlı akıllı telefonlardan biridir. Markaya ve modele göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Son çıkan modellerden olan Huawei P30 Pro'yu benzer modellere oranla daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

En uygun akıllı telefonlar hangileridir?

En uygun akıllı telefonlar hangileridir?

En uygun akıllı telefonları genellikle Android işletim sistemli akıllı telefonlar oluşturmaktadır. Özellikle Vestel firmasına ait Venus serisi en uygun akıllı telefonlardır. Genellikle Türkiye pazarında kendine alıcı bulan firma endüstriyel açıdan ortalama, teknolojik açıdan ise iyi ürünler ortaya çıkarmaktadır. Bunun dışında Casper ve General Mobile firmaları da son derece uygun fiyatlı akıllı telefonlar satışa sunmaktadır. Özellikle General Mobile GM serileri hem kullanışlı hem teknolojik açıdan iyi hem de tasarım açısından beklentileri yüksek oranda karşılamaktadır.