Teknosa’nın influencerı sensin! Teknosa'da yer alan yüzbinlerce üründen seç ve sevdiklerinle paylaş. Aylık 5.000 TL ye kadar linklerinden nakit gelir elde etme hakkı kazan! Performansını hesabım sayfasından detaylı olarak takip edebilirsin! Kazancınız 100 TL baremine ulaştıktan sonra, ilk ödeme döneminde hesabınıza yatırılacaktır.

1 ÜYE OL / ÜYE GİRİŞİ

Üye ol ya da üye girişi yap

2 SEÇ

Paylaşmak istediğin ürünü seç!

3 ONAY VER

Aydınlatma metnini onayla

4 PAYLAŞ

Dilediğin platformdan sevdiklerinle paylaş!

5 KAZAN

Kazancını nakit elde et
(Performansını hesabım sayfasından takip edebilirsin)

Sıkça Sorulan Sorular

Teknosa.com üzerinden beğendiğin ürünün yanında bulunan “Paylaş Kazan” butonuna tıkladıktan sonra aydınlatma metnini onaylayıp kampanyaya katılım sağlayabilirsin. Kampanyaya katıldıktan sonra sana özel olarak oluşturulan ürün link’ini dilediğin platformdan sevdiklerinle paylaşmaya ve kazanmaya başlayabilirsin.

Teknosa Paylaş Kazan kampanyası, beğendiğin ürünü farklı pek çok mecrada paylaşmanı ve bu yolla kazanç elde etmeni sağlayan bir uygulama. Beğendiğin ürünlerin Teknosa Bi'Link ile linkini oluşturup dilediğin yerde paylaşabilirsin. Paylaştığın link üzerinden arkadaşların alışveriş yaptıkça nakit gelir elde edebilirsin.

Teknosa Paylaş Kazan kampanyasına göre teknosa.com üzerindeki tüm ürünleri paylaşabilir, linkinden satın alım yapıldığı zaman komisyon kazanabilirsin.

Teknosa Bi'Link ile beraber paylaştığın linklerden arkadaşların tarafından satın alınan ürünler telefon, giyilebilir teknoloji, fotoğraf makinesi ve kamera, bilgisayar, tablet, televizyon, ses ve görüntü kategorisindeyse %0,50; beyaz eşya, ankastre veya elektrikli ev aletlerindeyse %2; diğer kategorilerdense %4 komisyon kazanabilirsin.

Teknosa Paylaş Kazan'da ürün paylaşımında sınır yok fakat komisyonda var. Paylaşılan ürün sayısı arttıkça kazanma şansın da artar. İstediğin kadar ürün paylaşımı yapabilirsin. Aynı kişinin yapacağı tek siparişten komisyon kazanabilirsin.

Teknosa Paylaş Kazan kampanyası sayesinde linklerinden gerçekleşecek ciro üzerinden en fazla 5000 TL kazanç elde edebilirsin.

İlgili dönem kazancının, iptal- iade kontrolleri tamamlandıktan sonra, komisyon kazancın 100 TL ve üzerindeyse ödemen hesabına aktarılır. Komisyon kazancın satın alınan ürünlerin iptal ve iade süresi geçtikten sonra hesaplanacak olup kazancın 100 TL altında kalırsa bakiyen sonraki aya devreder.

Ürün detaylarda görünen Paylaş Kazan hak ediş rakamları, sepet adımında kullanılan promosyon/kupon/kampanya vb. kurguların ürünün sipariş tutarına etkisi nedeniyle değişkenlik gösterebilmektedir.

Paylas Kazan kampanyasından elde ettiğin kazancını alabilmen için ödeme bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde girmiş olman gerekiyor. Ödeme bilgilerin tamamlanmışşa bizlere ilettiğin IBAN- hesap numarasına kazancın nakit olarak iletilecektir. Aynı dönem içinde hesap bilgilerini tamamlamayan kullanıcıların kazanımları bir sonraki aya devredecek olup, ödeme bilgileri tamamlandığı zaman ve kazancı 100 TL' yi geçmiş ise bir sonraki ödeme döneminde ödeme yapılır. Teknosa ve ajansı şahıs ödemeleri kapsamında ilgili kullanıcıların adına gider pusulası düzenleyip, oluşan stopaj maliyetinin ödemesini de kendi tarafında üstlenecektir fakat gelir beyanının yapılması, ödemeyi alan kullanıcının kendi sorumluluğunda olup oluşabilecek her türlü vergi ve yükümlülükler sizlerin sorumluluğundadır.

İlgili ay içindeki kazancın 100 TL’ yi geçerse ödemen yapılır. 100 TL’ nin altında kalırsa sonraki aya devreder.

Komisyon kazancını “Hesabım” sayfasının altında yer alan “Paylaş Kazan” üzerinden görüp aynı anda performansını da takip edebilirsin.

Linki oluşturan ve paylaşan kullanıcılar kendi linklerinden komisyon kazanamazlar.

Evet, iptal veya iade edilen ürünlerden kazanç sağlayamazsın. Bir ay içerisinde paylaştığın ürünlerden gelen siparişler iptal ve iade süresi dolduktan sonra kontrol edilip kesinleşmiş satışlar üzerinden kazancın hesaplanır.

Teknosa tarafından tespit edilen toplu alım, kötü niyetli bir kullanım ve fraud oluşması durumunda. Ör. kendi hesabınız üzerinden yaptığınız satın alımlar, aynı kullanıcının aynı gönderi adresi üzerinden bir satın alım yapması ya da farklı kullanıcının aynı gönderi adresi üzerinden bir satın alım yapması, kullanılan kredi kartı bilgilerinin aynı olması, farklı hesaplar üzerinden aynı TCKN bilgilerinin girilmiş olması, vb. durumlarında Teknosa ödeme yapmama hakkını saklı tutar.

Teknosa Paylaş Kazan'da gelir elde edebilmek için aydınlatma metnine ve taahütnameye onay vermelisin. Aydınlatma metninin onaylanmadığı durumlarda paylaşım yapılsa da kazanç elde edilemez.

Onaylanan kazancını, bize belirttiğin hesap bilgilerine ya da kestiğin faturaya istinaden her ayın 11 ile 14’ü aralığında yatırıyoruz. Ör. Kasım ayı kazancını (yasal) iptal iade süreci sebebiyle Aralık ayı sonunda tamamlıyoruz, bu doğrultuda Kasım ayı ödemeni en geç Ocak ayının 14‘üne kadar alıyorsun. Kazancın 100 TL altında kalırsa bakiyen sonraki ayki kazancına aktarılıyor.

Hayır, Teknosa Paylaş Kazan kampanyasına sadece tek bir hesapla katılabilirsin.

Oluşturulan paylaş kazan linki üzerinden teknosa.com a gelen kullanıcının 4 gün boyunca sistem de link üzerinden geldiği tanınır. Alışveriş yapacak müşteri, farklı bir site veya sayfa üzerinden tekrar teknosa.com a gelirse sistem kazanımı en son geldiği link/yönlendirme ye yapar.