text.skipToContent text.skipToNavigation

Babalar Günü

Babalar Günü

Babanızın Beklediği Hediyeler Teknosa’da!

Bakmayın siz onun bir şey istemiyor gibi göründüğüne, aslında her babanın hediyeler beklediği gündür Babalar Günü! Yoksa siz hala Babalar Günü ne zaman bilmiyor musunuz? Her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü, 2020 yılında 21 Haziran tarihine denk geliyor. Haydi, geç kalmadan babanıza bir Babalar Günü hediyesi alın! Babanıza olan sevginizi gösterirken çorbada bizim de tuzumuz olsun diye hazırladığımız Teknosa Babalar Günü indirimleri sizi bekliyor.

Her aradığınızda telefon çalmadan açmayı başaran, akşam eve gelince televizyonun tam karşısına geçip kumandayı kimseye vermeyen, bazen de akıllı telefonundaki oyunlara dalıp giden babanıza Babalar Günü’nde ne alabilirsiniz? Zamanınız az, farkındayız. O nedenle sizi yormayıp babanıza alabileceğiniz hediyeleri hemen sıralayalım. “Babama ne alabilirim?” diye içten içe soranlardansanız aslında cevap babanızın davranışlarında, çünkü babalar net olmayı severler!

Hem daha kaliteli iletişim kurabilmesi hem de mobil oyunları daha büyük keyifle oynayabilmesi için öncelikle Babalar Günü telefon kampanyaları mutlaka göz atmanız gereken bir kategori. En iyi telefonlar ise Teknosa Babalar Günü kampanyası ile önce sizi, sonra babanızı bekliyor. Eğer yeni aldığı bir akıllı telefon varsa bu akıllı telefonla entegre edebileceği ve iletişim kurmasını çok daha kolaylaştıracak, onu içerisinde bulunduğumuz teknoloji çağına daha çok yakınlaştıracak bir akıllı saat de ilgi çekici Babalar Günü hediyeleri arasında yer alıyor.

Ütüsüz kıyafetlerle camdan bile bakmayan babaların bir diğer özelliği de tıraş olmadan dışarı çıkmamalarıdır. Eğer böyle bir babanız varsa belki ne zamandır istediği tıraş makinesini bu sene ona hediye edebilirsiniz, ne dersiniz?

Babanızın en sevdiği şeylerden birinin televizyon başında günün yorgunluğunu atmak olduğunu biliyorsunuz. Peki, 4K televizyonlar ile bu keyfi katbekat arttırmak çok güzel olmaz mı? Merak etmeyin, Babalar Günü kampanyaları ile bütçenize uygun bir televizyon almanız mümkün. Eğer babanızın telefonda oynadığı oyunlardan daha gerçekçilerine ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız oyun konsolları da değerlendirebileceğiniz Babalar Günü hediyeleri arasında. Ne de olsa PlayStation ya da Xboxa hiç kimse hayır diyemez!