Ofis Programları Fiyatları ve Modelleri

11 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Çok Satanlar
Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2021 (Elektronik Lisans)
Web'e Özel
Fiyat

Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2021 (Elektronik Lisans)

1.949 TL
Çok Satanlar
Microsoft 365 Bireysel (Elektronik Lisans)

Microsoft 365 Bireysel (Elektronik Lisans)

849 TL
Microsoft Windows Win 11 Home TR (Elektronik Lisans)

Microsoft Windows Win 11 Home TR (Elektronik Lisans)

3.349 TL
Microsoft Windows Win 11 Pro TR (Elektronik Lisans)

Microsoft Windows Win 11 Pro TR (Elektronik Lisans)

4.999 TL
Microsoft 365 Bireysel

Microsoft 365 Bireysel

849 TL
Microsoft Office Ev ve İş 2021 Elektronik Lisans

Microsoft Office Ev ve İş 2021 Elektronik Lisans

5.999 TL
Microsoft 365 Aile (Elektronik Lisans)

Microsoft 365 Aile (Elektronik Lisans)

1.449 TL
Microsoft 365 İş (Elektronik Lisans)

Microsoft 365 İş (Elektronik Lisans)

3.499 TL
Microsoft T5D-03258 MS Office 2019 Ev ve İş Türkçe Kutu

Microsoft T5D-03258 MS Office 2019 Ev ve İş Türkçe Kutu

6.300 TL
Microsoft 365 Bireysel 12 Ek 3 Ay Elektronik Lisans

Microsoft 365 Bireysel 12 Ek 3 Ay Elektronik Lisans

899 TL
Microsoft 365 Aile 12 Ek 3 Ay Elektronik Lisans

Microsoft 365 Aile 12 Ek 3 Ay Elektronik Lisans

1.449 TL

Dokümanlarınızı ve projelerinizi şekillendirmek için ofis programlarını tercih edebilirsiniz. Bilgisayar ve internet evreninin projelerin şekillendirilmesi ve düzenlenmesi çeşitli programlarla mümkün oluyor. Ofis programları sunum, belge düzenleme, grafik hazırlama ve raporlama gibi işlemler için tasarlanıyor. İş ve eğitim hayatınızı pratikleştirmek için bilgisayarınıza bu tür yazılımları yükleyebilirsiniz. Ürün çeşitleri arasında Microsoft Office programları kapsamlı bir hizmet sunuyor. MS Office paketlerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun programları bir arada satın alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Haberleşmeden belge düzenlemeye kadar birçok fonksiyon sunan programlar sayfamızda sizi bekliyor. Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Ofis Programlarıyla Teknoloji Dünyasına Hakim Olun

Ofis Programları iş ve okul yaşamını teknolojinin desteğiyle daha verimli geçirmenizi sağlıyor. Farklı amaçlar üzerine tasarlanan programlar iletişim süreçlerinden doküman hazırlama işlemlerine kadar her alanda pratiklik sağlıyor. İş ve okul yaşamınızda birçok işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirebilmek ve zamandan tasarruf edebilmek için ürünleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamı için sunulan ofis programları arasında sunum, belge hazırlama ve mail araçları öne çıkıyor. Bu programlar iş sürecinin ekstra verimli geçmesini sağlıyor. Ayrıca sunum ve doküman hazırlama süreçlerinin kusursuz bir şekilde geçmesine destek oluyor. Bunların yanında karmaşık ve uzun zaman alan rapor hazırlama işlemleri içinde program seçenekleri bulunuyor. Tablo hazırlama programları kısa zamanda tüm verileri düzenli bir şekilde sıralamanıza olanak tanıyor. Ayrıca grafikleri anlaşılır ve estetik bir biçimde hazırlamanızı sağlıyor. İş ve eğitim süreçlerinde teknolojinin desteğini edinmek için ofis programlarını satın alabilirsiniz. Yazılım ve teknoloji alanında öne çıkan birçok markanın ofis programları bulunuyor. Bu markalar arasında tam kapsamlı hizmet MS Office programlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Microsoft Office Programlarıyla Profesyonelleşmek Oldukça Kolay!

MS Office programları iş ve eğitim alanlarında sıklıkla tercih edilen yazılımların tümünü barındırıyor. Bilgisayar, tablet ve telefon gibi cihazların tümünde kullanılabilen programlar birçok işlemi kolaylaştırıyor. Microsoft Office programları arasında Word, Excel, PowePoint, Outlook, Teams ve Exchange gibi yazılımlar mevcut. Bu programlar belge hazırlama, not tutma ve rapor oluşturma gibi uygulamaların tümünü pratik bir şeklide gerçekleştirmenizi sağlıyor. Ayrıca görüntülü konuşma ve mail atma gibi haberleşme işlemlerinde de zaman tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Bireysel, aile ve öğrenci kullanımı üzerine sunulan Microsoft Office paketlerini tercih ederek bu programların tümüne sahip olabilirsiniz. Microsoft Office öğrenci paketi eğitim yaşamında ihtiyaç duyulan tüm programlara ulaşımı mümkün kılıyor. Word, Excel, PowerPoint ve One Note gibi yazılımları Premium olarak kullanabilmek için bu paketi satın alabilirsiniz. 365 Microsoft Office iş paketi ise farklı cihazların tüm programlara erişimini mümkün kılıyor. Bununla birlikte online kurumsal e-posta sistemini aktif eden paket, güvenlik denetimleriyle tüm bilgilerinizi koruyor. Ofis ortamı için bir ürün arıyorsanız bu paketi değerlendirebilirsiniz. Microsoft Office 365 paketleri yalnızca bunlarla sınırlı kalmıyor. Farklı ihtiyaçlar için sunulan diğer paketleri sayfamızda bualabilirsiniz.

Ofis Programları Fiyatları

Ofis programları fiyatları paketlerin içeriğine göre farklılık gösteriyor. Çünkü programlar belirli amaçlara özel olarak hazırlanarak paket şeklinde sunuluyor. Bilgisayar ve teknoloji alanındaki ihtiyaçlarınızı baz alarak bütçenize uygun seçenekleri sayfamızda bulabilirsiniz. Office programları fiyatları da bu doğrultuda şekilleniyor. Tek cihazla erişim sağlanabilen Microsoft Office bireysel ve öğrenci paketi uygun fiyat skalasında bulunuyor. Aile ve iş kullanımı için sunulan paketler ise orta fiyat aralığında sizlerle buluşuyor. Sayfamızdaki ürün açıklamalarından paket içeriklerine dair bilgi alarak size uygun ürünü bulabilirsiniz. Bunun yanında Marka, Fiyat Aralığı ve Stok Konumu gibi filtre seçeneklerini kullanarak ürün seçiminde nokta atışı yapabilirsiniz.

Office programları nasıl kullanılır?

Office programlarının kullanımı yazılım türüne göre farklılık gösterir. Çoğu programda kurulum öncesinde bir kullanım kılavuzu ve eğitim uygulaması bulunur. Bu kılavuzu inceleyerek programın kullanımına dair bilgi edinebilirsiniz.

Office programları nasıl indirilir?

Office programları Microsoft Office aktivasyon paketi alındıktan sonra aktif etmeniz gerekir. Bunun için ilk Microsoft Office web sitesinden programları indirebilirsiniz. Microsoft Office Premium paketlerini incelemek içinse sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
2+3 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING veya Akbank Direkt Öde, 500 - 40.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.