E-Kitap Okuyucu Fiyatları ve Modelleri

113 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Amazon Kindle Paperwhite 5 6.8" E-Kitap Okuyucu Kablosuz Şarj Ünitesi

  Amazon Kindle Paperwhite 5 6.8" E-Kitap Okuyucu Kablosuz Şarj Ünitesi

  2.499 TL
 • Kobo Libra 2 7" 32 GB Wi-Fi Beyaz E-Kitap Okuyucu

  Kobo Libra 2 7" 32 GB Wi-Fi Beyaz E-Kitap Okuyucu

  9.999 TL
 • Amazon Kindle Touch 6" 16 GB 2022 Reklamlı Siyah E-Kitap Okuyucu

  Amazon Kindle Touch 6" 16 GB 2022 Reklamlı Siyah E-Kitap Okuyucu

  5.749 TL
 • Kobo Libra 2 7" 8 GB Wi-Fi Siyah E-Kitap Okuyucu

  Kobo Libra 2 7" 8 GB Wi-Fi Siyah E-Kitap Okuyucu

  8.499 TL
 • Çok Satanlar
  Amazon Kindle 6.8'' Paperwhite 5 Signature Edition Siyah 32 GB Reklamsız E-Kitap Okuyucu

  Amazon Kindle 6.8'' Paperwhite 5 Signature Edition Siyah 32 GB Reklamsız E-Kitap Okuyucu

  9.999 TL
 • Çok Satanlar
  Amazon Kindle Paperwhite 5 Reklamsız 6.8" 8 GB Siyah E-Kitap Okuyucu

  Amazon Kindle Paperwhite 5 Reklamsız 6.8" 8 GB Siyah E-Kitap Okuyucu

  7.499 TL
 • Remarkable 2 Digital Paper Tablet + Marker Plus + Kapaklı Gri Kılıf 335

  Remarkable 2 Digital Paper Tablet + Marker Plus + Kapaklı Gri Kılıf 335

  33.999 TL
 • Amazon Kindle Basic 2022 6" 16 GB Reklamsız Siyah E-Kitap Okuyucu

  Amazon Kindle Basic 2022 6" 16 GB Reklamsız Siyah E-Kitap Okuyucu

  5.999 TL
 • Çok Satanlar
  Amazon Kindle Basic 2022 6" 16 GB Reklamsız Mavi E-Kitap Okuyucu

  Amazon Kindle Basic 2022 6" 16 GB Reklamsız Mavi E-Kitap Okuyucu

  5.999 TL
 • Onyx Boox Tab Ultra C Pro 10.3" 128 GB Renkli Ekran Kalemli E-Kitap Okuyucu

  Onyx Boox Tab Ultra C Pro 10.3" 128 GB Renkli Ekran Kalemli E-Kitap Okuyucu

  30.999 TL
 • Onyx Boox Note Air 3 C 10.3" 64 GB E-Kitap Okuyucu

  Onyx Boox Note Air 3 C 10.3" 64 GB E-Kitap Okuyucu

  23.999 TL
 • Kobo Elipsa 10.3" 32 GB Siyah E-Kitap Okuma Cihazı

  Kobo Elipsa 10.3" 32 GB Siyah E-Kitap Okuma Cihazı

  18.999 TL
 • Çok Satanlar
  Kobo Clara 2E 6" 16 GB E-Kitap Okuyucu

  Kobo Clara 2E 6" 16 GB E-Kitap Okuyucu

  6.999 TL
 • Amazon Kindle Oasis 10. Nesil Warmlight 7" 8 GB Gri E-Kitap Okuyucu

  Amazon Kindle Oasis 10. Nesil Warmlight 7" 8 GB Gri E-Kitap Okuyucu

  9.999 TL
 • Amazon Kindle Basic 2022 6" 16 GB Reklamlı Siyah E-Kitap Okuyucu

  Amazon Kindle Basic 2022 6" 16 GB Reklamlı Siyah E-Kitap Okuyucu

  5.749 TL
 • Remarkable 2 Digital Paper Tablet ve Marker Plus Kalem

  Remarkable 2 Digital Paper Tablet ve Marker Plus Kalem

  28.499 TL
 • Onyx Boox Palma 6.13" 128 GB Siyah E-Kitap Okuyucu

  Onyx Boox Palma 6.13" 128 GB Siyah E-Kitap Okuyucu

  13.499 TL
 • Onyx Boox Page 7" 32 GB Siyah E-Kitap Okuyucu

  Onyx Boox Page 7" 32 GB Siyah E-Kitap Okuyucu

  12.749 TL
 • Kobo Sage 8" 32 GB Wi-Fi Siyah E-Kitap Okuyucu

  Kobo Sage 8" 32 GB Wi-Fi Siyah E-Kitap Okuyucu

  12.999 TL
 • Kobo Sage ve Elipsa Modeli İle Uyumlu E Kitap Okuyucu Stylus Kalem

  Kobo Sage ve Elipsa Modeli İle Uyumlu E Kitap Okuyucu Stylus Kalem

  1.249 TL
113 üründen  ürün görüntülediniz

E-Kitap Okuyucu

Gelişen teknoloji ile birlikte pek çok alışkanlığımız gibi kitap okuma alışkanlıklarımızda da birtakım değişmeler yaşanıyor. E-kitap okuyucu deneyiminin hayatımıza girmesiyle kitap okumak adeta daha kolay, keyifli ve pratik bir hal alıyor. Özellikle kitap kurtlarının kısa zamanda mercek altına aldığı ve büyük ilgi gösterdiği e-kitap okuyucu çeşitleri arasında pek çok alternatif bulunuyor. Ekran çözünürlüğünden markaya, RAM kapasitesinden modeline farklı özelliklere sahip birçok e-kitap okuyucu seçeneği bulunuyor. Eğer siz de kitap okuma deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak ve e-kitapların sağladığı kolaylıklardan faydalanmak istiyorsanız kategorimizde beğeninize sunulan e-kitap okuyucu çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Kobo, Amazon Kindle, Onyx Boox gibi e-kitap alanında öne çıkan pek çok markanın ürünleri bir tık uzaklıkta sizleri bekliyor! E-kitap okuyucu konforu ile tanışmak için acele edin.

Eşsiz Bir Okuma Deneyimi Sunan E-Kitap Okuyucular

Bambaşka bir okuma deneyimi sunan e-kitap okuyucular özellikle pratiklik ve kolaylık gibi avantajları ile öne çıkıyor. Basitleştirilmiş ve kullanıcı dostu arayüzü ile yormayan bir okuma deneyimi sunan bu yeni nesil kitaplar, sanıldığının aksine cep telefonu ve tablet gibi cihazlardan farklı işlev ve özelliklere sahip bulunuyor. E-kitap okuyucusu nedir derseniz bu ürünleri birer kitap okuma tableti gibi düşünebilirsiniz. Yazı, görsel içerebilen ve dijital ortamda yayımlanmak üzere hazırlanan kitaplar olarak tanımlanan e-kitapların amacı aslında okuma deneyimini daha kolay hale getirmek olarak biliniyor. Tablet ve cep telefonundan farklı olarak pek çok özel teknolojik detay ile donatılan e-kitap okuyucular bu özelliğiyle okurlara göz yormayan bir okuma deneyimi yaşatıyor. Evdeyken, yolculuktayken, havuz başında, plajda, toplu taşımada ya da hareket halindeyken konforlu bir okuma pratiği deneyimlemenizi sağlayan e-kitap okuyucular; kitap yükünüzü hafifleterek dışardayken rahat etmenize de imkân sunuyor. Eğer siz de rahat ve farklı bir okuma deneyimi yaşamak istiyorsanız e-kitap okuyucularla mutlaka tanışmalısınız.

Neden E-Kitap Okuyucu Almalıyım?

E-kitap okuyucu tavsiyeleri araştırmanıza rağmen aklınızda hala e-kitap okuyucusu edinmekle ilgili soru işareti varsa ilk olarak beklenti ve ihtiyaçlarınızı belirlemenizde yarar var. Eğer tutkulu bir kitap okuyucusu iseniz ya da kitap okuma alışkanlığı kazanmak istiyorsanız e-kitapları mutlaka keşfetmelisiniz. Çünkü e-kitap okuma cihazı, pek çok kitap ve kaynağın her an elinizin altında olmasına olanak sunuyor. Kitap okuma alışkanlığı kazanmak isteyenler bu sayede zevklerine göre bir kitabı yüzlerce seçenek arasından seçebiliyor ve farklı farklı pek çok kitap almak yerine, kitap okumayı daha zahmetsiz ve keyifli hale getirebiliyor. Aynı şekilde kitapkurdu kimseler de e-kitap okuyuculara büyük ilgi gösteriyor. Bunun sebebi ise kısa zamanda çok fazla kitap okumayı alışkanlık haline getirmiş kimselerin kitap maliyeti. Oysa e-kitap okuyucular sayesinde hem pek çok basılı kitabın e-kitap versiyonuna ulaşabilir hem de özel olarak e-kitap versiyon ile tasarlanmış eserleri de okuma fırsatı bulabilirsiniz. Üstelik e-kitap okuyucular sayesinde seyahate giderken yanınızda onlarca farklı kitabı taşımanıza da gerek kalmıyor. Binlerce elektronik kitap seçeneğini e-kitap okuyucu ile yanınızda taşıyabilir böylece yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Elektronik Kitap Okuyucu Markaları Nelerdir?

Elektronik kitap okuyucu markaları arasında pek çok seçenek yer alıyor. Her biri farklı özellikteki ürünlerini sizlerle buluşturan bu markaları kategorimiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Kobo e-kitap çeşitleri öne çıkan alternatifler arasında yer alıyor. 2732 x 2048 piksel çözünürlükle sunulan Kobo markalı e-kitap okuyucular arasında; Clara, Libra, Sage modelleri bulunuyor. RAM kapasiteli ve ekran boyutları farklılaşan bu modeller arasından sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bir başka öne çıkan seçenek Amazon Kindle e-kitap okuyucu modellerini de sayfamızda bulabilirsiniz. 6.8” ve 7” gibi farklı ekran boyutlarına sahip Amazon Kindle elektronik kitap okuyucular arasında RAM kapasitesi 8 GB, 32 GB olan alternatifler bulunuyor. Onyx Boox e-kitap okuyucu çeşitleri arasında da ekran çözünürlüğü ve ekran boyutu farklı olan seçenekler yer alıyor. Geniş bir fiyat aralığında sunulan Onyx Boox marka e-kitap okuyucuların özelliklerini detaylı olarak inceleyerek beklentinize ve bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Elektronik Kitap Okuyucu Nasıl Kullanılır?

Daha önce e-kitap deneyimi yaşamamış kimseler tarafından en çok merak edilen sorulardan biri e-kitap okuyucu nasıl kullanılır sorusu oluyor. Aslında e-kitap okuyucuların kullanımı son derece kolay ve pratik. Geleneksel kitap okuma alışkanlığının bir ekrana sığdırılmış versiyonu olan e-kitaplar; pratik bir okuma deneyimi için ideal. E-kitap okuyucunuzda yer alan kütüphanenize yüzlerce kitap kaydedebilir ve kaydettiğiniz bu kitapları tıpkı tablet ekranında okuma yapıyormuşçasına okuyabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik özellikleriyle benzersiz bir kitap okuma deneyimi sunan e-kitap okuyucular, yarı dokunmatik ya da dokunmatik olarak tasarlanıyor. Bu özelliğiyle kullanıcı dostu bir kullanım vadeden elektronik kitapların sunduğu his ise basılmış kitap okuma hissi ile aynı. E-kitap okuyucusu kullanırken sayfanın sağ ya da sol tarafına dokunarak sayfalar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Özel ışık destekleri sayesinde karanlık bir ortamda olsanız bile kitap okumayı sürdürebilmenize olanak sunan bu yetenekli cihazlar, kimseyi rahatsız etmeden kitap okuyabilmek isteyenleri de cezbediyor. Dilerseniz e-kitap okuyucunuzun ekran parlaklığını ayarlayarak gözlerinizi yormayacak, kişiselleştirilmiş bir ekran deneyimi yaşayabilmeniz de mümkün oluyor. Yalnızca kitap okumak için değil makale ya da çeşitli metinleri okurken de büyük bir konfor elde etmenizi sağlayacak elektronik kitapların birçoğu hatırlatma özelliğine sahip bulunuyor. Bu sayede daha sonra okumak üzere kaydettiğiniz metinleri unutmanıza imkân kalmıyor. Üstelik okumak istediğiniz yayınlar ve kitaplardan kendi kütüphanenizi yaratabiliyor ve okuma arşivinizi de kolayca takip edebiliyorsunuz.

E-Kitap Okuyucu Fiyatları

Pek çok farklı marka tarafından pek çok zengin özellikle sunulan e-kitap okuyucuların fiyatları, bu farklılıklara bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. En iyi e-kitap okuyucu çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyerek hem beklentinize hem de bütçenize uygun bir modeli Teknosa güvencesiyle sipariş edebilirsiniz. Amazon Kindle, Kobo, Onyx Boox gibi öne çıkan markaların e-kitap okuyucularını bulabileceğiniz kategorimizden aradığınız elektronik kitaba kolayca sahip olabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü, kişiselleştirilebilir kullanım detayları, yüzlerce kitabı barındıran hafif gövdesi, kolay kullanım özellikleri gibi ayrıntılarla öne çıkan elektronik kitap okuyucular ile siz de kitap okuma deneyiminizi bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Sizlere kitap okumayı sevdirecek olan e-kitap okuyucularla tanışmak için vakit kaybetmeyin! Ayrıca e-kitap okuyucu gibi diğer elektronik cihaz ihtiyaçlarınız için Bilgisayar ve Tablet kategorimizi de ziyaret etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler!

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.