Masaj Aleti Fiyatları ve Modelleri

191 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Beurer MG 79 Hassas Masaj Tabancası

  Beurer MG 79 Hassas Masaj Tabancası

  3.669 TL
 • Lunix LX16 Dolaşımı Artırın Kasları Rahatlatın Kırmızı Işık Yeşil Terapi Kemeri

  Lunix LX16 Dolaşımı Artırın Kasları Rahatlatın Kırmızı Işık Yeşil Terapi Kemeri

  9.768,42 TL
 • Shine Well Isı ve Sıkıştırmalı Bacak Masajı

  Shine Well Isı ve Sıkıştırmalı Bacak Masajı

  21.757,89 TL
 • Jobyna 660 NM Kırmızı ve 850 NM Kızılötesi Bilek İçin Kırmızı Işık Terapisi

  Jobyna 660 NM Kırmızı ve 850 NM Kızılötesi Bilek İçin Kırmızı Işık Terapisi

  9.768,42 TL
 • Comfier Sırt Isıtma Yastığı Açık Mavi Masaj Aleti

  Comfier Sırt Isıtma Yastığı Açık Mavi Masaj Aleti

  6.189,47 TL
 • Comfier 3 Değişken Hız Titreşimli Güçlü Derin Doku Masaj Aleti

  Comfier 3 Değişken Hız Titreşimli Güçlü Derin Doku Masaj Aleti

  11.414,74 TL
 • Lunix LX3 Sıkıştırmalı Akülü Elektrikli El Masaj Cihazı

  Lunix LX3 Sıkıştırmalı Akülü Elektrikli El Masaj Cihazı

  13.991,58 TL
 • Lhcyldq 3 Isı Seviyesi Omuz Isıtmalı Ped

  Lhcyldq 3 Isı Seviyesi Omuz Isıtmalı Ped

  6.618,95 TL
 • DGXINJUN Kızılötesi Kırmızı Işık Terapi Cihazları

  DGXINJUN Kızılötesi Kırmızı Işık Terapi Cihazları

  18.823,16 TL
 • Healine Boyun ve Omuz Rahatlaması İçin Isıtmalı Boyun Sedyesi

  Healine Boyun ve Omuz Rahatlaması İçin Isıtmalı Boyun Sedyesi

  4.113,68 TL
 • Jobyna Kırmızı Işık Terapisi Plantar Fasiit Gece Ateli 850 NM Kızılötesi Ayak Bileği

  Jobyna Kırmızı Işık Terapisi Plantar Fasiit Gece Ateli 850 NM Kızılötesi Ayak Bileği

  14.027,37 TL
 • Lifepro Baş Ağrısı Giderici Bluetooth Müzik Gri Akıllı Göz Masaj Aleti

  Lifepro Baş Ağrısı Giderici Bluetooth Müzik Gri Akıllı Göz Masaj Aleti

  9.303,16 TL
 • Comfier Shiatsu Isıtmalı Boyun ve Omuz Masaj Aleti

  Comfier Shiatsu Isıtmalı Boyun ve Omuz Masaj Aleti

  6.511,58 TL
 • Kica K2 Sporcular İçin Portatif Küçük Pembe Masaj Tabancası

  Kica K2 Sporcular İçin Portatif Küçük Pembe Masaj Tabancası

  13.383,16 TL
 • Afdeal Vibrasyonlu Isıtmalı Omuz Sargısı

  Afdeal Vibrasyonlu Isıtmalı Omuz Sargısı

  9.088,42 TL
 • Utk Far Kızılötesi Elektrikli Omuz Isıtma Pedleri

  Utk Far Kızılötesi Elektrikli Omuz Isıtma Pedleri

  8.480 TL
 • Toloco Rahatlayın Uykuyu Geliştirin Bluetooth Müzikli Isıtmalı Göz Maskesi

  Toloco Rahatlayın Uykuyu Geliştirin Bluetooth Müzikli Isıtmalı Göz Maskesi

  7.656,84 TL
 • DGXINJUN Kızılötesi Kırmızı Işık Terapi Cihazları

  DGXINJUN Kızılötesi Kırmızı Işık Terapi Cihazları

  18.143,16 TL
 • Next Craft Balenli Unisex Kamburluk Önleyici Medikal Dik Duruş Korsesi

  Next Craft Balenli Unisex Kamburluk Önleyici Medikal Dik Duruş Korsesi

  %21
  329,90 TL
  259,90 TL
 • Zamat Manyetik Terapi Yastık Kılıfı İle Lacivert Boyun ve Omuz Rahatlatıcı

  Zamat Manyetik Terapi Yastık Kılıfı İle Lacivert Boyun ve Omuz Rahatlatıcı

  4.865,26 TL
191 üründen  ürün görüntülediniz

Vücudunuzun çeşitli bölgelerini rahatlatmak için masaj aletlerinden yardım alabilirsiniz. Farklı kullanım amaçlarına göre üretilen masaj aleti seçenekleri çeşitli özelliklerle kullanıma sunulur. Büyük ve küçük ebatlara sahip olan masaj aletleri arasından kullanım amacına göre seçim yapabilir, gün içerisinde kendinizi rahatlatabilirsiniz. Teknosa üzerinden elektirkli masaj aletlerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olan ürünü bulmakta zorlanıyorsanız uzman satış ekibinden yardım alabilirsiniz.

Masaj Aleti Nedir?

Elektrikli masaj aleti, vücut tarafından kolaylıkla algılanabilen frekanslarda titreşim üreterek etkisini gösterir. Kasları gevşeten ve onaran bu aletler, vücudun farklı bölümlerinde kullanılır. Masaj aletleri marka ve modeline bağlı olarak çeşitli boyutlarda ve fonksiyonlarla kullanıma sunulur. Portatif olan elektrikli masaj aletleri kolay taşınabilir olduğu için seyahatlerinizde de yanınıza alabilirsiniz.

Masaj Aleti Nasıl Kullanılır?

Her masaj aletinin kullanımı farklı olduğu için bazı modelleri fişe takıp düğmeye basmanız yeterlidir. Bazı masaj aletlerinde ise aşağı yukarı dairesel hareketlerle ilerlemeniz gerekir. Boyun masaj aleti modellerini sadece boynunuza koyup çalıştırmanız yeterliyken vurmalı masaj tabancasını hareket ettirerek uygulama yapabilirsiniz. Elektrikli masaj aletlerini yavaş, derin ve dengeli nefes alarak kullanarak verimliliğini artırabilirsiniz. Kemikli bölgelerde kas dokuları daha az olduğu için uygulama yaparken hassas davranmanız önerilir. Hareket özgürlüğü ve kablosuz kullanım rahatlığı ile masaj aletlerinin birçoğunu yanınızda pratik bir şekilde taşıyabilir, farklı alanlarda istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kolay kullanım sağlayan ergonomik ürünlerle masaj salonundan çıkmış gibi hissedebilirsiniz. Masaj aletlerini kullanmadan önce kullanım kılavuzundaki talimatları okuyarak gerekli detaylara önceden ulaşabilirsiniz. Kullanım esnasında herhangi bir olumsuz etki hissettiğiniz anda hızlarını düşürebilir veya ısı derecesini azaltabilirsiniz.

Masaj Aleti Ne İşe Yarar?

Tek başınıza kendinize masaj yapma olanağı sunan masaj aletleri, kasların ve dokuların rahatlamasına katkıda bulunur. Ayrıca kas gerginliği, kramplar, spazmlar veya yaralanmalarla ilişkili ağrının azaltılmasına yardımcı olur. Kan dolaşımını iyileştirerek laktik asidi dağıtır ve doku onarım sürecini hızlandırır. Bu sayede toksinlerin vücuttan uzaklaştırılmasına yardımcı olarak cilt üzerinde olumlu etkiler gösterir. Genel olarak cilidinizi uyarmak, kan dolaşımını artırmak ve rahatlamak için masaj aletlerinden yardım alabilirsiniz.

Masaj Aleti Çeşitleri Nelerdir?

Masaj aletleri arasında farklı kullanımlara hitap eden ve fonksiyonel özellikler sunan çeşitli modeller yer alır. Her biri tasarım, işlevsellik, etki yöntemi bakımından farklılık gösterir. Güzellik, sağlık, rahatlama ihtiyaçlarınızı giderecek farklı masaj aleti modellerini kolauca bulabilirsiniz. Elektrikli masaj cihazları hem amaç hem de çalışma prensibi bakımından farklılık gösterir. Bazı masaj aletlerinin başlıklarını değiştirerek farklı bölgelerde de kullanabilirsiniz. Bu özelliği ile pratik bir deneyim sunan masaj aletleri aynı zamanda bütçe dostu çözümler üretir. Farklı ihtiyaçlar için özel olarak tasarlanan ürünler; titreşimli, yoğurmalı ve vurmalı olarak karşınıza çıkar. Bu modellere ek olarak tüm özellikleri barındıran seçenekleri de inceleyebilir, zevkinize uygun modeli satın alabilirsiniz.

Masaj yastığı desteği sunan aletler, yoğurmalı modeller arasında yer alır. Yoğurma özelliği sayesinde bu modeller vücudunuzu rahatlatır. Farklı bölgelerde kullanıma uygun yoğurmalı masaj aletleri ile bir ürünle hem sırtınıza hem omuzlarınıza masaj yapabilirsiniz. Ayrıca tekli olarak satışa sunulan ve tek bölgeye uygulanan masaj aletlerini de tercih edebilirsiniz. Tek alanda masaj yapan ürünler arıyorsanız boyun masaj aletlerine bakabilir, gün içerisinde gergin hissettiğiniz anlarda kolayca masaj yapabilirsiniz.

Boyun masaj aletleri arasında yer alan boyun masaj robotu, kablosuz tasarımıyla her yerde size eşlik edebilir. Vücudunuza özel masaj aletlerini ayrı bir şekilde satın alabilir veya çok yönlü setlere göz atabilirsiniz. Gün içerisinde ayakta fazla vakit geçiriyorsanız konforlu bir masaj aleti tercih edebilirsiniz. Ayak masaj aletleri gibi refleksoloji noktalarını uyararak rahatlama sağlayan modellere bakabilirsiniz. Ayrıca sporcuların sık tercih ettiği ürünler arasında yerini koruyan masaj tabancalarını vurmalı modellerde görebilirsiniz. Kişisel zevklerinize göre masaj aletlerinin ısısısını, şiddetini, ışık ayarını değiştirebilirsiniz. Bu ürünlere ek olarak cilt masaj aletleriyle güzellik ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Yüz masaj aletlerini kullanarak cildinizin elastikiyetini, tazeliğini ve gençliğini koruyabilirsiniz. Cilt bakım rutininde kullandığınız ürünleri masaj aletiyle de kullanabilirsiniz. Cilt bakım ürünlerinizi masaj aletiyle uygulayarak etkisini artırabilir, cilt üzerindeki etkilerini artırabilirsiniz. Teknolojik özellikleri sayesinde istediğiniz yerde ve zamanda masaj yapabilir, kolayca kullanım sağlayabilirsiniz.

Masaj Aleti Kullanım Sıklığı Nedir?

Masaj aletleri ile kullanım amacına ve tercihinize göre haftalık periyotlarda uygulama yapabilirsiniz. İstediğiniz etkiye ulaşmak için ihtiyacınıza göre haftalık rutinler oluşturabilirsiniz. İlk kullanımında düşük seviyede ve kısa süreli kullanmanızda fayda var. Tercih ettiğiniz ürüne göre masaj aleti için belli bir kullanım sıklığı olabilir. Satın aldığınız ürünün kullanım kılavuzunu inceleyerek masaj aleti hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Masaj Aleti Fiyatları Nedir?

Elektrikli masaj aletleri farklı modellerle satışa sunulduğu için fiyatlar buna bağlı olarak değişebilir. Kullanımı kolay ve portatif olan el tipi masaj aleti modelleri arasından bütçe dostu seçeneklere ulaşabilirsiniz. Temel düzeydeki masaj aletleri ile üst düzey ürünler arasında fiyat farkı olduğunu görebilirsiniz. Farklı özellik ve donanımlarla kullanıma sunulan masaj aletleri arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Tercih ettiğiniz Masaj aletlerinin boyutu, modeli, markası ve diğer tasarım özelliklerinden dolayı ürün fiyatları değişebilir. Her zevke hitap eden masaj aletleri ve diğer kişisel bakım ürünlerini Teknosa üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.