Video Kamera Fiyatları ve Modelleri

38 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Yeni
  Canon XA60B 4K Profesyonel Kamera (Canon Eurasia Garantili)

  Canon XA60B 4K Profesyonel Kamera (Canon Eurasia Garantili)

  50.499 TL
  48.895 TL
 • Yeni
  Panasonic HC-VX980 4K Video Kamera

  Panasonic HC-VX980 4K Video Kamera

  24.530 TL
 • Çok Satanlar
  DJI Pocket 2 Creator Combo 4K Ultra HD Video Kamera (DJI Türkiye Garantili)

  DJI Pocket 2 Creator Combo 4K Ultra HD Video Kamera (DJI Türkiye Garantili)

  %11
  20.997 TL
  18.597 TL
 • Sony FX3 Full-Frame Sinema Kamera (Sony Eurasia Garantili)

  Sony FX3 Full-Frame Sinema Kamera (Sony Eurasia Garantili)

  162.000 TL
  159.899 TL
 • Çok Satanlar
  Razer Kiyo X Aydınlatmalı Kamera
  Kredi Fırsatı

  Razer Kiyo X Aydınlatmalı Kamera

  2.219 TL
 • Blackmagic Ursa Broadcast G2 Video Kamera

  Blackmagic Ursa Broadcast G2 Video Kamera

  208.079 TL
 • Çok Satanlar
  Sony FDR-AX53 4K Video Kamera (Sony Eurasia Garantili)

  Sony FDR-AX53 4K Video Kamera (Sony Eurasia Garantili)

  32.999 TL
  32.899 TL
 • Çok Satanlar
  Sony FX30 Sinema Kamera (Sony Eurasia Garantili)

  Sony FX30 Sinema Kamera (Sony Eurasia Garantili)

  75.899 TL
 • Ordro EP7 4K Taşınabilir Vlog FPV Video Kamera

  Ordro EP7 4K Taşınabilir Vlog FPV Video Kamera

  22.842,11 TL
 • Sony FDR-AX700 4K Video Kamera (Sony Eurasia Garantili)

  Sony FDR-AX700 4K Video Kamera (Sony Eurasia Garantili)

  %14
  68.999 TL
  59.599 TL
 • Çok Satanlar
  Sony HDR-CX405 Video Kamera (Sony Eurasia Garantili)

  Sony HDR-CX405 Video Kamera (Sony Eurasia Garantili)

  12.499 TL
  11.999 TL
 • Canon XA11 Full HD CMOS Pro Video Kamera (Canon Eurasia Garantili)

  Canon XA11 Full HD CMOS Pro Video Kamera (Canon Eurasia Garantili)

  47.827 TL
 • Panasonic HC-VXF990EG-K 4K Ultra HD Video Kamera

  Panasonic HC-VXF990EG-K 4K Ultra HD Video Kamera

  34.149 TL
 • Panasonic HC-V180 Video Kamera

  Panasonic HC-V180 Video Kamera

  %8
  12.999 TL
  11.999 TL
 • Blackmagic Pocket 4K Cinema Camera

  Blackmagic Pocket 4K Cinema Camera

  54.999 TL
 • Panasonic HC-VX1 4K Video Kamera

  Panasonic HC-VX1 4K Video Kamera

  24.199 TL
 • Blackmagic Pocket 6K G2 Cinema Camera

  Blackmagic Pocket 6K G2 Cinema Camera

  78.999 TL
  76.495 TL
 • Panasonic HC-VXF1 4K Video Kamera

  Panasonic HC-VXF1 4K Video Kamera

  %20
  35.999 TL
  28.649 TL
 • Panasonic HC-V380 Video Kamera (Panasonic Türkiye Garantili)

  Panasonic HC-V380 Video Kamera (Panasonic Türkiye Garantili)

  11.899 TL
  11.699 TL
 • Blackmagic Pocket 6K Cinema Camera

  Blackmagic Pocket 6K Cinema Camera

  76.499 TL
38 üründen  ürün görüntülediniz

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, video kamera artık herkesin erişebileceği bir ürün haline geldi. Teknosa'nın video kamera çözümleri ile özel anlarınızı kaydetmek artık daha kolay! Video kamera, hareketli görüntüleri sabitlemek ve kaydetmek için kullanılır. Genellikle taşınabilir ve hafif olup, hem amatörler hem de profesyoneller tarafından sıklıkla tercih edilirler. Kameralar, çeşitli boyutlarda ve özelliklerde üretilir. Bazıları yalnızca basit video kaydı yaparken, bazıları daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Birçok video kamera dâhili mikrofonları ile ses kaydı yapabilir. Ayrıca, bazı kameralar harici mikrofon takma seçeneği de sunar. Böylece kullanıcılar çok daha iyi bir ses kalitesi elde eder. Kullanım alanları oldukça geniştir. Evdeki anıları kaydetmek, doğayı keşfetmek, belgeseller çekmek, film yapmak veya ticari amaçlar gibi birçok farklı alanda kullanılabilirler. Bunun yanı sıra, düğün fotoğrafları, moda çekimleri ve reklam filmleri gibi faaliyetlerde de kullanılırlar.

Video Kamera Nedir?

Video kamera, video çekimleri yapmak için kullanılan bir cihazdır. Özelliği hareketli görüntüleri kaydetmesidir. Günümüzde, birçok farklı türü mevcuttur ve her biri özel işlevlere sahiptir. Kamera video çekimlerini analog veya dijital olarak yapabilir. Amatör filmler, belgeseller, müzik videoları, televizyon programları, reklamlar, eğitim, araştırma gibi birçok alanda kullanılan bu cihazlar ayrıca, güvenlik amaçlı olarak da kullanılabilirler. İnsanlar, bugün video kamera teknolojisi sayesinde anılarını kaydetmenin yanı sıra, profesyonel düzeyde çekimler yapma imkânına da sahiptirler.

Video Kamera Özellikleri Nelerdir?

Video kamera özellikleri, her model ve marka için genel olarak çözünürlük, odaklama, zoom, pil ömrü, bağlantı ve stabilizasyon gibi farklı özellikleri içerir: Örneğin, çözünürlük video kaydı yapmak için kullanılan en önemli özelliklerden biridir. Kameraların odaklama yeteneği ise görüntülerin netliğini belirleyen önemli bir faktördür. Otomatik odaklama, kullanıcının eliyle ayarlama yapmadan doğru şekilde odaklanmasını sağlar. Profesyonel video kamera özellikleri arasında zoom özelliği de yine önemli bir başka özelliktir. Kameraların zoom özelliği, kullanıcıların yakınlaştırma yapmalarına olanak tanır. Bazı kameralar optik zoom özelliği sunarken, diğerleri ise dijital zoom özelliğine sahiptir. Kameraların pil ömrü, kullanım süresini belirleyen önemli bir faktördür. Daha yüksek kapasiteli pillere sahip kameralar, daha uzun süreli kayıt yapabilir. Kameraların bağlantı özellikleri ise kullanıcıların video kayıtlarını başka cihazlarla paylaşmalarına olanak tanır. Wi-Fi, Bluetooth ve USB gibi farklı bağlantı seçenekleri mevcuttur.

Stabilizasyon, titreşimleri azaltarak daha net ve sabit görüntüler elde etmenize sağlar. Bazı kameralarda optik stabilizasyon, bazılarında ise dijital stabilizasyon özelliği bulunur. Hemen herkesin cebinde bir akıllı telefon olduğu düşünüldüğünde, video çekme işlemi artık çok daha kolay ve erişilebilir hale gelse de yüksek kaliteli videolar için profesyonel video kamera kullanmak gerekir. Örneğin Sony video kamera bunlardan biridir. Bu kameraların birçoğu 4k video kamera özelliğine sahiptir. 4k özelliği görüntülerin keskin ve net olmasını sağlar. Sony video kamera ayrıca yüksek hızlı otomatik odaklama özelliğine de sahiptir. Bu da nesnelerin hızla hareket ederken bile net bir şekilde kaydedilmesini sağlar.

4K Video Kamera Çeşitleri

4K video kamera ultra yüksek çözünürlüklerde videolar çekebilmeleri nedeniyle hem profesyonel hem de kişisel kullanım için ideal seçeneklerdir. 4K video çekebilen birçok farklı kamera modeli bulunmaktadır. Bazıları profesyonel kullanım için tasarlanmış iken, bazıları da ev kullanıcıları için daha uygundur. Örneğin en yaygın modellerden biri olan DSLR kameralar özellikle fotoğrafçılık amacıyla kullanılırlar. Hareketli sporlar veya açık hava aktiviteleri için ideal olan 4K özellikli aksiyon kameraları ise küçük boyutları sayesinde kolayca taşınabilirler ve genellikle dayanıklı malzemelerden yapılmışlardır. Örneğin, Canon video kamera bunlardan biridir. Canon, kişisel kullanım için uygun 4K özellikli video kamera seçenekleri sunar. Ayrıca çeşitli ayar seçenekleri ile daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar.

Aydınlatmalı Kameranın Avantajları

Aydınlatmalı kameralar, özellikle düşük ışık koşullarında video ve fotoğraf çekimi yapmak için idealdir. Bu tür kameralar, genellikle dâhili aydınlatma sistemleriyle donatılmıştır. Aydınlatmalı kamera kullanmanın bir diğer avantajı ise, doğal ışığın yetersiz olduğu ortamlarda bile iyi sonuçlar alabilmenizdir. Bu sayede gece çekimleri veya iç mekânlarda daha net görüntüler elde edebilirsiniz. Teknosa'nın geniş ürün yelpazesi içerisinde istediğiniz kriterlere uygun bir aydınlatmalı kamera seçebilir ve en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Video Kamera Hafızası

Dijital video kameralar, günümüzde sıklıkla kullanılan ve hafızaları sayesinde yüksek kaliteli videolar çekebilen cihazlardır. Bu kameraların hafıza kapasiteleri farklılık göstermekle birlikte, genellikle SD kart veya MicroSD kart gibi bellek kartları kullanılarak genişletilebilir. Dijital video kamera kullanıcıları, uzun süreli video kaydı yapacakları durumlarda hafıza kapasitesine dikkat etmelidir. Çünkü bu kameraların hafızaları dolu olduğunda yeni videolar kaydedemezler ve kullanıcılara zor anlar yaşatabilirler. Bu nedenle, geniş hafıza kapasiteli bir dijital video kamera almak, kullanıcıların rahat etmelerini sağlayacaktır. Dijital özellikli video kamera fiyatları ise marka, özellikler ve hafıza kapasitesine göre farklılık gösterir. Düşük bütçeli kullanıcılar için uygun fiyatlı seçenekler bulunurken, profesyonel kullanıcılar için daha yüksek fiyatlı kameralar tercih edilebilir. Günümüzde, teknolojik gelişmeler sayesinde video kamera hafızaları artarken fiyatlar düşme eğilimindedir. Bu da kullanıcıların daha fazla seçenek ve avantaj elde etmelerini sağlayan bir durumdur. Uygun fiyatlı bir dijital kamera alırken hafıza kapasitesi ve özellikleri gözden kaçırılmamalıdır. Eşsiz anlarınızı ölümsüzleştirmek için hemen Teknosa'ya gelerek en güncel modelleri keşfedebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.