Robot Süpürge Fiyatları ve Modelleri

57 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Yeni
Viomi V3 Max Beyaz Robot Süpürge

Viomi V3 Max Beyaz Robot Süpürge

7.299 TL
Yeni
Wero M8 Max Siyah Robot Süpürge Akıllı Toz Toplama İstasyonu ve Paspas

Wero M8 Max Siyah Robot Süpürge Akıllı Toz Toplama İstasyonu ve Paspas

10.900 TL
Yeni
Kyvol Cybovac S31 Vacuum Cleaner Siyah Akıllı Robot Süpürge

Kyvol Cybovac S31 Vacuum Cleaner Siyah Akıllı Robot Süpürge

7.999 TL
Çok Satanlar
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Siyah Robot Süpürge
Web'e Özel
Fiyat

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Siyah Robot Süpürge

7.699 TL
Çok Satanlar
Roborock S5 Max Siyah Robot Süpürge

Roborock S5 Max Siyah Robot Süpürge

9.999 TL
Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge Siyah

Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge Siyah

12.999 TL
Viomi V5 Pro Robot Süpürge

Viomi V5 Pro Robot Süpürge

7.649 TL
Çok Satanlar
Xiaomi Mi Mop Pro Akıllı Robot Süpürge Siyah

Xiaomi Mi Mop Pro Akıllı Robot Süpürge Siyah

6.800 TL
Dreame Vacuum Mop L10 Pro Beyaz Robot Süpürge

Dreame Vacuum Mop L10 Pro Beyaz Robot Süpürge

8.249 TL
Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge (Roidmi Türkiye Garantili)

Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge (Roidmi Türkiye Garantili)

10.999 TL
Dreame Vacuum Mop D9  RLS5-WHO Beyaz Robot Süpürge

Dreame Vacuum Mop D9 RLS5-WHO Beyaz Robot Süpürge

7.999 TL
Fakir Robert RS 770 Robot Süpürge

Fakir Robert RS 770 Robot Süpürge

9.599 TL
Viomi Vacuum Cleaner Robot S9 Robot Süpürge Beyaz

Viomi Vacuum Cleaner Robot S9 Robot Süpürge Beyaz

10.499 TL
Tefal RG7675WH EXPLORER SERIES 75 Robot Süpürge

Tefal RG7675WH EXPLORER SERIES 75 Robot Süpürge

10.499 TL
Dreame Vacuum Mop L10 Pro Siyah Robot Süpürge

Dreame Vacuum Mop L10 Pro Siyah Robot Süpürge

8.249 TL
Electrolux PI92-6DGM Robot Süpürge

Electrolux PI92-6DGM Robot Süpürge

7.999 TL
Midea M3L Beyaz Akıllı Robot Süpürge

Midea M3L Beyaz Akıllı Robot Süpürge

1.799 TL
Anker EUFY Robovac X8 Hybrid Robot Süpürge
Web'e Özel
Fiyat

Anker EUFY Robovac X8 Hybrid Robot Süpürge

8.297 TL
Viomi Alpha 2 Pro Toz Hazneli Robot Süpürge Beyaz

Viomi Alpha 2 Pro Toz Hazneli Robot Süpürge Beyaz

11.399 TL
iRobot Roomba 693 Robot Süpürge

iRobot Roomba 693 Robot Süpürge

3.699 TL
57 üründen  ürün görüntülediniz

Teknolojinin hayatımıza kattığı kolaylıklardan bir de robot süpürgeler. Sizi düzenli toz alma derdinden kurtaran bu aletler, evinizin günlük temizliğine yardımcı oluyor. Ortalıktaki toz, kırıntı ve evcil hayvan tüyü gibi sıkça karşılan kirleri temizliyor, size de yalnızca uzun aralıklarla dip köşe temizlik yapmak kalıyor. Özellikle küçük çocukların olduğu evlerde yerlerin temiz olması büyük önem taşıyor. Yere oturan ve sürünen minikler, yerdeki bu tozlardan ve hayvan tüylerinden rahatsız olabiliyor. Siz de hem kendi sağlığınızı hem çocuğunuzun sağlığını korumak için günlük temizlikte robot süpürge tercih edebilirsiniz. Evinizin daima pırıl pırıl görünmesini sağlayacak bu çeşitlerle tanışmak için hemen sayfamızı incelemeye başlayın!

Evinizdeki Minik Yardımcı: Robot Süpürgeler

Robot süpürgeler, temelde sizin komutunuz doğrultusunda kendi başına evi süpüren cihazlar. Üstelik bu ürünler yalnızca süpürme işlevi ile de sınırlı değil. Pek çok modelde silme işleviyle birlikte farklı ek özellikler de yer alıyor. Bu özelliklerin her biri kullanım kolaylığı sağlama amacıyla geliştirildiğinden siz de ihtiyaçlarınıza en uygun olan modeli bu çeşitler arasından bulabilirsiniz. Otomatik süpürge robotu ve akıllı süpürge gibi pek çok farklı şekilde adlandırılan bu ürünler farklı seviyelerde teknolojik yeterliliğe sahip. Temel seviyede süpürme işlevi gerçekleştiren ürünler çevresindeki engellere çarparak yön değiştiriyor ve böylece odaların süpürme işini tamamlıyor. Akıllı olarak adlandırılan cihazlar ise mobil uyumluluğa sahip. Böylece telefonunuz üzerinden süpürgenizi takip edebiliyor veya yönlendirebiliyorsunuz. Engelleri ve boşlukları daha rahat bir şekilde algılayabilen bu tür ileri teknoloji robot süpürgeler, eşyalara çarpmadan süpürme işlemini tamamlayabiliyor. Robot süpürgelerin kutu içeriğinde ise bir adet şarj ünitesi yer alıyor. Belirli bir noktaya yerleştireceğiniz bu ünite sayesinde süpürgenizin şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Cihazlar genel olarak şarj ünitesinin olduğu konumu öğrendiği için yer değişikliği yapmanız pek tavsiye edilmiyor. Şarjı azalan robot süpürge, sizin yönlendirmenize ihtiyaç duymadan direkt olarak şarj ünitesine giderek kendi şarjını doldurabiliyor. Şaşırtıcı robot süpürge özellikleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. Farklı makine modellerine göre değişen ekstra özelliklere siz de sayfamızdaki çeşitler arasından göz atabilirsiniz.

En Kullanışlı Robot Süpürge Modelleri

Robot süpürge modelleri, rahat hareket edebilmesi ve herhangi bir darbe durumunda hasar oluşmaması için yuvarlak formda üretiliyor. Fakat yeni çıkan modellerin arasında, tamamen kare olmasa da daha köşeli çeşitler dikkat çekiyor. Siz de tercihinizi ister klasik modellerden isterseniz de yenilikçi formlardan yana kullanabilirsiniz. Modellerde öne çıkan ilk özelliklerden biri silme işlevi oluyor. Süpürmenin yanı sıra silme işlevini de yerine getirebilen ürünler, diğer çeşitlere göre evinizde üstün temizlik sağlıyor. Robot süpürgelerde ilginizi çekebilecek olan bir diğer ise 3D görüş. Bu özellik sayesinde cihazınız, lazer ve kamera tabanlı görüşünü kullanarak nesneleri tarıyor ve ve bir harita çıkarıyor. Böylece temizlik öncesi sizin hiçbir şeyi kaldırmanıza gerek kalmıyor ve süpürgeniz her odaya özel temizlik yapıyor. Robot süpürge haritalı modellere ek olarak mobil uyumluluk özelliği de öne çıkıyor. Böylece cihazın uygulaması üzerinden hangi bölgelerin temizleneceğini seçebilir, günlük temizleme programları hazırlayabilir veya robot süpürgenin girmesini istemediğiniz alanları belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı modeller, süpürme işlemi sırasında pilinin zayıfladığını tespit ettiğinde şarj ünitesine dönüyor ve temizliğin geri kalanını tamamlayacak kadar şarj olduğunda bataryanın tamamen dolmasını beklemeden süpürme işlemini bitiriyor. Süpürgenin hem düz zeminlerde hem de halıda çalışabilmesi için robot süpürge çeşitlerinde otomatik zemin algılama teknolojisinden de yararlanılıyor. Siz de tüm bu özellikleri ve çok daha fazlasını incelemek için sayfamızdaki ürün özelliklere göz atabilirsiniz.

Robot Süpürge Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Robot süpürgelerin özellikleri son derece çeşitli olduğu için satın almadan önce kendi ihtiyaçlarınıza uygun bir çeşit seçtiğinize emin olmanız gerekiyor. Bunun için öncelikle tek bir odayı mı yoksa tüm evi mi süpürmesini istediğinize karar vermelisiniz. Eğer tek bir oda için robot süpürge alacaksanız seçiminiz esnasında daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. Fakat tüm evi temizlemek için satın alacağınız ürünlerde evinizin kaç metrekare olduğuna ve satın almak istediğiniz robot süpürge makinesinin tek bir şarjla ne kadar süre süpürebildiğine dikkat etmeniz gerekiyor. Büyük bir eve sahipseniz bataryası güçlü olan modellere göz atmanızda fayda var. Eğer odanızın ölçülerine göre seçenekleri azalttıysanız daha sonra bu cihazların yüksekliklerini inceleyebilirsiniz. Koltukların, TV ünitesinin ve dolapların altına girebilmesi için cihazın belli yüksekliğin altında olması gerekiyor. Her dekorasyon tarzında bu ölçüler değişebildiği için kendi eşyalarınızı ölçerek en doğru ürüne yönelebilirsiniz. Robot süpürge Teknosa kategorimizde ileri teknolojiye sahip pek çok model bulunuyor. Bunlar arasında dikkat edebileceğiniz bir diğer özellik ise ses seviyesi. Eğer ses konusuna duyarlıysanız düşük desibel seviyesinde çalışan modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle evden çalışıyor veya vaktinizin büyük bir çoğunluğunu evde geçiriyorsanız ses seviyesi oldukça önemli. Sahip olduğunuz cihazın evcil hayvan tüyü gibi zor temizlenen unsurları temizleyebilmesi için yüksek emiş gücüne de dikkat etmenizde fayda var. Özellikle köşeleri mükemmel bir şekilde temizleyebilen yan fırçalı modeller ve yüksek emiş gücüyle size hiçbir iş bırakmıyor. Bu tür önemli noktalara dikkat ettikten sonra robot süpürge yorumlarına da göz atabilirsiniz. Son kararı vermenize yardımcı olacak tüm bu unsurlar sayesinde evinize en uygun robot süpürgeyi seçebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Robot Süpürge Fiyatları

Robot süpürge seçimine etki eden tüm teknolojik özellikler ve tasarım farklılıkları robot süpürge fiyatlarına da yansıyor. Kullanışlılık, emiş gücü ve cihazın görünüşü modeller arasında farklılık oluşturan ana unsurlar arasında. Bunların yanı sıra robot süpürge markaları da farklı fiyatlandırmalara gidebiliyor. Marka değeri, ürünler arasındaki makasın da açılmasına sebep olabiliyor. Robot süpürge Fakir, Xiaomi, Roborock, Tefal, iRobot ve Samsung gibi öne çıkan markaların yanı sıra pek çok farklı markalar tarafında da üretiliyor. Siz de ürün özelliklerinin yanı sıra bu marka farklılıklarına dikkat ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ürünlerle birlikte gelen yardımcı aksesuarlar da fiyatlar konusunda etkili olabiliyor. Değişebilir fırçalar, mop başlıkları ve tek kullanımlık silme uçları bu ek ürünlerin arasında yer alıyor. Bu parçaları da göz önünde bulundurarak seçebileceğiniz ürünlerin fiyatını değerlendirebilirsiniz. Daha fazla ürüne göz atmak ve evdeki işlerinizi mümkün olduğunca kolaylaştıracak modelleri keşfetmek için siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Teknosa güvencesiyle sahip olabileceğiniz birbirinden kaliteli robot süpürgeler arasından beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca daha fazla elektrikli süpürge modeline ise buraya tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Robot süpürge kaç cm koltukların altına girebilir?

Robot süpürgeler, standart süpürgelere göre daha küçük boyutlara sahip olsa da her model koltukların altına girebilecek yükseklik seviyesinde olmuyor. Koltukların seviyeleri de farklılık gösterdiği için öncelikle koltuğunuzun yerden yüksekliğini ölçmeniz gerekiyor. Robot süpürge modelleri genellikle 7-10 cm arasında bir yüksekliğe sahip olduğundan 1-15 cm arası koltuk yüksekliğinde rahatlıkla hareket edebiliyor.

Robot süpürge nasıl temizlenir?

Robot süpürge temizliğinde sudan uzak durmanızda fayda var. Yalnızca nemli bir mikrofiber bez, ıslak mendil ve ürünün kutusundan çıkan temizleme fırçası ile robot süpürgenizi kolayca temizleyebilirsiniz. Toz haznesinin kapağını açıp içindeki tozları döktükten sonra bir ister fırça yardımıyla haznenin içini temizleyebilir isterseniz de ıslak mendil kullanabilirsiniz. Daha sonra haznenin içini tamamen kuruladıktan sonra HEPA filtreyi de silkeleyip içerisindeki tozları çıkarmanız gerekiyor. Bu fitredeki tozları bir elektrikli süpürge yardımıyla da çekebilirsiniz. Son adımda süpürgenizin dışını, sensörlerini ve fırçalarını da nemli bez yardımıyla silip temizliği tamamlayabilirsiniz.

Robot süpürge hayvan tüylerini temizleyebiliyor mu?

Yüksek emiş gücüne sahip olan robot süpürgeler evcil hayvanınızın tüylerini rahatlıkla toplayabiliyor. Bazı modellerde bu özellik için farklı başlıklar da yer alıyor. Siz de seçeceğiniz robot süpürgenin fırça uçlu olmasına ve vakum özelliğine dikkat ederek tüy sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Robot süpürge suyu çekebiliyor mu?

Robot süpürge çeşitleri yalnızca tozları çekmek için tasarlanıyor. Hafif ıslak zeminlerde mop özelliğini kullanabilirsiniz. Bu tür yüzeylerde robot süpürge zarar görmeden hareket edebiliyor fakat fazla su birikmiş bölgelerde robot süpürge kullanmaktan kaçınmanız gerekiyor.

Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING veya Akbank Direkt Öde, 500 - 40.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.