Elektrikli Isıtıcı ve Sobalar Fiyatları ve Modelleri

Soba ve Isıtıcılar
MARKALAR
FİYAT
Renk
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Soba ve Isıtıcılar için 6 ürün bulundu

%30 1.199 TL 837 TL
%7 269 TL 249 TL
%24 849 TL 649 TL
179 TL
%13 149 TL 129 TL

Isıtıcı ve soba modelleri

Havaların soğuması ile beraber insanların gerek iç mekanlarda, gerekse kafe restoran gibi işletmelerin dış mekanlarında ısınmak için farklı modellerde ısıtıcı gereksinimleri ortaya çıkıyor. Günümüzde her ne kadar doğal gaz pek çok yerde sıkça kullanılmaya başlamış olsa da dış mekanlar için sıklıkla kullanılan ürünler, kullanım kolaylığı açısından da ele alındığında elektrikli ısıtıcı ürünleridir. Elektrikli soba olarak da adlandırılan bu ürünler elektrikle çalışan ve farklı ebatlarda, farklı tasarımlarda ve farklı özelliklerde olan ürünler olduğu için her ortamda rahatlıkla kullanılarak kişilerin ısınma gereksinimine yanıt veriyorlar.

Elektrikli Isıtıcı ve Soba Fiyatları

Isıtıcı fiyatları üstte ifade edilen parametreler yanında markasına göre de değişiklikler arz eder. Aynı markanın farklı özelliklerde olan ürünleri arasında da fiyat farklılıkları görülebilmektedir. Bu yüzden her ürünü kendi içinde değerlendirmek ve ona uygun olarak fiyatların belirlendiğini bilmek gerekir. Isıtıcı ve soba fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmekle beraber, herkesin ihtiyacını karşılayabilecek en uygun fiyatlı ısıtıcılara Teknosa mağazaları ve teknosa.com'da ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Elektrikli Isıtıcı Modelleri

Fanlı ısıtıcı, adından da anlaşılabileceği üzere özel bir fan sistemi olan ısıtıcılardır. Fan sistemi sayesinde ortamın havasını temizlemeye de yarayan genellikle küçük tarzda olan ısıtıcılardır. Aynı zamanda yaz aylarında soğutma görevi de kimi modellerinde bulunabilir. Isıtıcı fan olarak da adlandırılırlar.

Infrared ısıtıcı, ileri düzeyde elektrik teknolojisinin kullandığı farklı güçlerde, farklı boylarda olabilen ayaklı ya da ayaksız kullanılabilen ısıtıcılardır.

Yağlı Radyatör ısıtıcı, cihazın içinde yer alan yağın ısınmasıyla oluşan ısıyı havaya karıştırma yoluyla ısı sağlayan ürünlerdir.

Panel ya da Konvektör ısıtıcı, kalorifer peteği görünümünde olan birçok modelinde taşınabilir bir diğer ifade ediş biçimi ile ayaklı, taşınabilir özelliği olan soba türleridir.

Ayak ısıtıcı, güç değeri yüksek olmayan ama ayağın üşümesini önleyen rezistanslardan üretilen elektrikli sobalardır.

Elektrikli Isıtıcı ve Soba Markaları

Raks ve Sinbo çeşitli elektrikli ısıtıcı modelleri ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Isıtıcı dendiğinde akla ilk gelen markaların başıdna şüphesiz Ufo geliyor. Ufo modelleri ve ürünleri Teknosa avantajlarıyla sizi bekliyor. Dijitsu, Kumtel, Delonghi, Alf, Premier, Fakir ve Dyson Teknosa mağazaları ve teknosa.com'da satışa sunulan diğer ürünler arasında yer alıyor.