text.skipToContent text.skipToNavigation

SAMSUNG Kulaklıklar Fiyatları ve Modelleri

Kulaklıklar
MARKALAR
FİYAT
Renk
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Kulaklıklar için 14 ürün bulundu

Samsung kulaklık modelleri


Samsung kulaklık modelleri çok çeşitlidir. Her ihtiyaç türüne göre alternatif oluşturmaktadır. Samsung markasının kablolu kulak üstü kulaklık modelleri arasında çocuk kullanıcılar için geliştirilen kostüm temalı kulaklıklar da vardır. Bu model kulaklıklarda çocukların rahat kullanımı için kablo uzunluğu 1.2m olarak tasarlanmıştır ve daha fazla hareket kabiliyeti amaçlanmıştır. Ayrıca çocuklar için üretilen bu kulaklıklarda ses yüksekliği 85 desibel üzerine çıkmaz, böylece yüksek sesin kulağa zarar vermesi engellenir. Kablosuz kulaklıklar arasında yine Samsung dikkat çeken markalardan biridir. Samsung Level U serisi kablosuz kulakları aynı anda iki cihaza birden bağlanabilme özelliğine sahiptir. Böylece hangi cihazdan kullanılmak istenirse kulaklık o cihaza bağlı bir şekilde aktif olur. Esnek yapıya sahip bu kulaklık ile kullanıcılar 500 saat bekleme ve 11 saat konuşma süresine varan kullanımlar gerçekleştirebilir. Samsung markasının kulak içi kulakları arasında ileri düzey ANC kablolu kulaklık modeli öne çıkar. ANC modeli yalnızca kaliteli bir ses sağlamakla kalmaz aynı zamanda ortamdaki sesleri en aza indirir. Böylelikle kullanıcılar yoğun bir müzik deneyimi yaşar. Samsung Galaxy Buds Kulaklık Serisi sınırsız müzik keyfi yaşamanızı sağlar.

Samsung marka kulaklık fiyatları

Samsung markasının fiyatları kulaklık çeşitlerine ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor.
Kablolu kulaklıklar mikrofonlu, silikonlu, kontrol tuşlu olup olmamalarına göre ve diğer birçok özelliğe göre değişen fiyat aralıklarında kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
Kablosuz kulaklıkların fiyatları da kulaklık panelindeki farklı özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Samsung Level U Pro Bluetooth kulaklıkları birbirlerine değdirince arama sonlandırma veya müziği durdurma gibi özelliklerinden dolayı fiyatları Samsung Level U Bluetooth modeline nazaran daha yüksek.
Samsung marka kulaklıklar her bütçeye uygun geniş fiyat aralığıyla Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com'da kullanıcılar ile buluşur. Kablolu modellerden kablosuz modellere, kulak içi kulaklıklardan kulak üstü kulaklıklara kadar kullanıcıların bütün ihtiyaçların karşılayabilecek düzeyde her çeşit kulaklık modeli mevcuttur.