PlayStation 5 (PS5) Fiyatları ve Modelleri

PlayStation 5 (PS5)
MARKALAR
FİYAT
Renk
STOK KONUMU
STOK DURUMU

PlayStation 5 (PS5) için 14 ürün bulundu

619 TL
649 TL
539 TL
1.099 TL

PS5

Dünya genelinde oyun sektörünün standartlarını belirleyen sayılı konsollar arasındaki PlayStation, 5. sürümüyle de oyunseverler arasında büyük heyecana ve sabırsızlığa neden oluyor. Hem geçmişe dönük hem de yepyeni özellikleri bir araya getiren PS5, tasarımından donanımına kadar her şeyiyle merak uyandırmayı başarıyor.

PS5 Fiyatları

PlayStation 5 ile ilgili en çok merak edilen konuların başındaysa PS5 fiyatı geliyor. Sony PlayStation 5 için Türkiye fiyatının 8 bin 299 TL olacağı belirtiliyor. PlayStation 5 fiyatı, standart versiyon ile karşılaştırıldığında “Digital Edition” versiyonunda daha uygun bir aralıkta yer alıyor.

PS5 Özellikleri

PS 5 tutkunları tarafından en beğenilen PS5 özellikleri arasında geçmişe dönük uyumluluk, daha gelişmiş bir teknolojiye sahip olan PS5 DualSense ve 4K çözünürlük desteği bulunuyor. Böylece güncel PlayStation 5 özellikleri sayesinde PS4 oyunlarını oynayabiliyor, kablosuz kontrol cihazından dokunsal ve duyusal geri bildirim alabiliyor, ek olarak oyunların keyfini yüksek çözünürlük sayesinde daha da artırabilirsiniz.

PS5 Çıkış Tarihi

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de uzun süredir “PS5 ne zaman çıkıyor? PS5 ne zaman çıkacak?” gibi çoğu PS5 çıkış tarihi ile ilgili olan soruların cevapları merak ediliyordu. Türkiye ile birlikte tüm dünyada PlayStation5 çıkış tarihi 19 Kasım 2020 olarak duyuruldu.