Stokta var
4,9

Philips HD9650/90 2225W Avance Collection Airfryer XXL Fritöz

%7
İNDİRİM
2.999 TL
2.799 TL
6 x 466,50 TL = 2.799 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri
Haberdar Et

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Genişletilmiş Ek Garanti
1 Yıl Tekno Garanti 549,00 TL
2 Yıl Tekno Garanti 699,00 TL

2 yıllık üretici garantisi bittikten sonra uzatılmış garanti olarak devreye giren, ürünün garantisini 5 yıla kadar uzatabileceğiniz bir hizmet sözleşmesidir. Tekno Garanti Nedir?

Philips HD9650/90 2225W Avance Collection Airfryer XXL Fritöz

Philips Airfryer XXL yağsız pişirme teknolojisi alışılagelmiş fritöz özelliklerinden oldukça farklı bir ürün olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Rapid air teknolojisi adı verilen sıcak hava sirkülasyonu ile yiyeceklerin kızarmasını sağlayan airfryer ile geleneksel fritözlerdeki gibi kızartma yağı kullanılmasına gerek kalmıyor. Philips Airfryer XXL yeni twin turbo star teknolojisi ile bir araya gelerek yiyecekler üzerinde fazla yağ bırakmadan güvenle pişirme imkânı sunuyor. Kızartmanın en sağlıklı yolunu kullanıcılarıyla buluşturan Philips Airfryer XXL geniş pişirme haznesi ile birçok yiyeceği hızlı pişirme imkânı sağlıyor.

Philips Airfryer XXL kızartmaların yanı sıra birçok yiyeceğin ızgara ve kavurma olarak hazırlanması için de kullanılıyor. Sıcak hava teknolojisi ile yiyecekleri pişiren Philips Airfryer XXL geniş pişirme haznesi ile aile boyu leziz yemekler hazırlanmasını sağlıyor.

 

Philips Airfryer XXL Fritöz özelliği

Philips Airfryer XXL hiç yağ kullanmadan veya daha az yağ ile yiyeceklerin dışını çıtır çıtır içini yumuşacık pişirme özelliğine sahip. Yalnızca hava sirkülasyonuyla yiyeceklerin pişmesini sağlayan Philips Airfryer fritöz ile birbirinden leziz yemekler kavrulabilir, kızartılabilir veya ızgara yapılabilir.

Hava sirkülasyonu ile kızartma yapıldığı için yağ kokusu olmadan yiyecekler sağlıklı bir şekilde kızartılabiliyor. Kızartmaların fazla yağından arınarak yağ oranını %90’lara kadar indiren Philips Airfryer XXL hem sağlıklı hem de leziz kızartmalar elde etmek için ideal bir ürün. Geleneksel fritözler gibi içine yağ doldurulmadan kızartma imkânı sağlayan Philips Airfryer XXL, geniş pişirme sepeti ile bir defa da düşünülenden fazla yiyecek pişirmeyi sağlıyor. Dijital ekranı ve ayarlı zamanlayıcısı sayesinde yiyecekler, pişirme sürelerine göre kontrol edilmeden güvenle pişirilebiliyor.

Philips Airfryer XXL ile hazır dondurulmuş ürünler hiç yağ konulmadan kızartılabiliyor. Hazır dondurulmuş patates, kroket veya nugget tarzı ürünler alındığı gibi hazır bir şekilde rahatlıkla, lezzet ve çıtırlığından ödün vermeden Philips fritöz ile kızartılabiliyor. Diğer yemekler ise baharatlı yağ ile tatlandırarak kızartma ya da ızgara yapılabilir. Ayçiçek yağı, yer fıstığı yağı ve zeytinyağ gibi geleneksel pişirme yağları kullanımı tavsiye edilen airfryer, işlenmemiş yemeklere eklenen yağlar ile çıtırlık katar. İşlenmemiş yemekler yağ konulmadığında çıtırlık yerine fırında kızartılmış gibi bir tat vereceğinden baharatlı yağ ya da biraz normal yağ ile marine edilmeleri tavsiye ediliyor.

Tavuktan balığa, etten böreğe ve daha birçok yiyeceği pişirme kolaylığı sağlayan Philips Airfryer XXL ile yemek pişirme sırasında ortaya çıkan kokuları ortadan kaldırmak mümkün görünüyor. Sepet kapatılıp pişirmeyi başlattıktan sonra hazır sinyalini duyana kadar kapağı açılmadığından koku sızdırmazlığı ile hoş olmayan kızartma kokusunu yok ediyor.

Philips fritöz, 200 dereceye kadar ayarlanabilen sıcaklığı sayesinde yüksek sıcaklıkta et mühürlenip, sulu ve yumuşak et ızgara yapılmasına imkân sağlıyor. Bunun yanı sıra sağlıklı balık ızgara ve yağsız kızartmalar da Philips Airfryer XXL ile kolaylıkla hazırlanabiliyor.

Ev yapımı kızartmalardaki yağ oranını %90’a kadar azaltan Philips Airfryer XXL, yağ oranı az olmasına rağmen bol yağ içinde kızartılan yiyecekler kadar çıtır kızartmalar pişirilmesini sağlıyor. Hızlı ısınma özelliği ile her an hızlıca pişirmeye uygun olan Philips Airfryer XXL aile yemekleri için özel olarak tasarlanmıştır. Büyük yapısı ile bu Philips fritözde tüm bir tavuk veya 1,4 kg kadar yiyecek aynı anda pişirilebiliyor.

Fırın almak istemeyen ya da evinde fırın bulundurmayanlar için önerilen Philips Airfryer XXL ile kek, börek gibi tarifler de kolayca hazırlanabiliyor. Kahvaltılık tariflerin dahi kolayca hazırlanmasını sağlayan airfryer, hızlı pişirme özelliği ile acil yemekler için de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Philips Airfryer XXL’nin hızlı pişirme özelliği kadar kolay temizlenme özelliği de kullanıcılar tarafından oldukça dikkat çekiyor. Çıkarılabilir parçaları bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabiliyor. İçi sıcak ya da ılık su ile sünger veya yumuşak fırça yardımıyla kolayca temizlenebiliyor. Fritözün dış kısmı içine yağ konulmadığı için geleneksel fritözler kadar kirlenmiyor. Dışı temiz bir bez ile silinerek rahatlıkla temizlenebiliyor.

Philips Airfryer XXL, akıllı ön ayar düğmesi ile en sevilen yemeği kaydedip her seferinde ayar yapmaya gerek kalmadan tek tuş ile pişirme özelliğine sahip. Bunun yanı sıra ayarlanan sıcaklık özelliği ile de 200 dereceye kadar yiyeceklerin pişirme sıcaklığı belirlenebiliyor. Pişirme süresini hassas bir şekilde kontrol edebilmek için dijital ekranı ile kolaylık sağlayan airfryerın, fırın gibi önceden ısıtılmasına gerek duyulmuyor. 2225 W gücü ile yiyecekleri kısa sürede hazırlayan Philips airfryer XXL hazır sinyali ile yiyeceklerin zamanında fritözden çıkmasını sağlayarak kullanıcılarına yardımcı oluyor.

Philips airfryer XXL, kablo saklama özelliği ile yer kaplamadan kolaylıkla istenilen yere taşınabiliyor.  Şık görüntüsü ile mutfak tezgahlarını süsleyen airfryer siyah rengi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

 

Philips Airfryer XXL Fiyatı

Philips Airfryer XXL kızartma, ızgara ve kavurma özelliğini bir arada barındırdığından birçok karmaşık ızgara ve pişirme ünitelerini tek bir üründe topluyor. Philips Airfryer XXL fiyatı tüm bu özelliklerine göre oldukça uygun. Kendi alanında rakipsiz olan Philips Airfryer XXL içerisinde barındırdığı birçok teknik donanımla kullanıcının erişebileceği makul fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Fırın ön ısıtma gerektirdiği halde airfryer fişe takar takmaz hazır bulunuşluk özelliği ile tasarruf sağlıyor. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda fiyat performans olarak kullanıcıların ulaşabileceği uygun fiyatlarla Philips Airfryer XXL, Teknosa mağazaları ve Teknosa.com’da kullanıcı ile buluşmak için yerini alıyor.

 

Philips airfryer Kullanıcı Yorumları

Philips Airfryer XXL kullanıcıların karşısına birçok farklı özellik ile çıkarak beğeni topluyor. Kullanıcılar en çok yiyeceklerin daha az yağ ile kızartılmasını sevmeleriyle birlikte, diğer birçok özelliği de içinde barındırdığı için Philips Airfryer ’dan oldukça memnun kalıyorlar.

Geleneksel fritözlerin aksine kavurma, ızgara ve yağsız kızartma özelliğini içinde barındıran Philips fritöz hızlı pişirmesiyle kullanıcıların ilgisini çekiyor. Kullanıcıların birçoğu ön ısıtma süresini beklemediği için fırın yerine airfryer kullandıklarını ifade ediyorlar.

Bol yağlı kızartma lezzetine az kalorili ve sağlıklı bir şekilde ulaştıkları için kullanıcıların hepsi Philips Airfryer XXL’den memnun kaldığını dile getiriyor.

Kolay temizleme özelliği ile sürekli kullanıma hazır halde bekleyen Philips airfryer xxl şık görüntüsü ile de kullanıcıların tercih sebebi oluyor.

Kullanıcılar Philips airfryer xxl ile ekmek kızartması gibi kahvaltılıklar, aile yemekleri gibi birçok ana yemeği kolaylıkla hazırlama özelliğinden yararlandığını dile getirirken, bunun yanı sıra az kalorili, sağlıklı yiyeceklere bu kadar kısa sürede ulaşmanın kolaylığından memnun kaldıklarını ifade ediyorlar.

433X321X315 mm ölçülerinde ve 7,9 kg ağırlığındaki Philips Airfryer XXL mutfakta saklama kolaylığı ve kullanımının da fırından çok daha kolay olmasıyla kullanıcıların beğenisini topluyor.

Philips airfryer XXL’nin en iyi özelliklerinden birinin kokuyu dışarıya vermemesi olduğunu söyleyen kullanıcılar, Philips Airfryer’ın özelliklerine göre fiyatının uygun olduğunu vurguluyorlar.

 

Teknosa Philips Airfryer xxl Fritöz

Sayısız özelliği içinde barındıran Philips airfryer xxl fritöze Teknosa ayrıcalığı ile ulaşmak oldukça kolay ve pratik. Teknosa mağazalarından kolayca ulaşabileceğiniz gibi Teknosa.com’dan da tek tıkla elde edebileceğiniz Philips airfryer xxl ücretsiz kargo ile kapınıza kadar teslim ediliyor. Teknosa, ürünü zarar görmeden paketlenerek kapınıza kadar teslim etme imkânı sunuyor.

Teknosa, kredi kartı ile ödeme kolaylığı ve taksit seçenekleriyle de ürüne rahatlıkla sahip olma olanağı sağlıyor.  Teknosa.com’dan ev adresinize ya da Teknosa mağazalarına teslim et seçeneği ile nerede olursanız olun ürüne sahip olma imkânı sağlayan Teknosa uygun fiyat ayrıcalığı ile de ön plana çıkıyor.


Fat Removal teknolojisi


Rapid Air teknolojisi


Çok az yağ kullanarak veya hiç yağ kullanmadan kızartın


XXL aile boyu yemekler


Sıcak Tutma modu


Fırından 1,5 kat daha hızlıdır


QuickClean özellikli ve bulaşık makinesinde yıkanabilir


5 ön ayarlı dijital ekran


Fırınlama. Izgara. Fırında kızartma. Isıtma


İlham veren tarifler


Grill bottom aksesuarı


Philips Airfryer XXL, en sevdiğiniz yiyecekleri çok az yağ ile veya hiç yağ olmadan kızartır. Yeni Twin TurboStar teknolojisi, yiyeceklerin fazla yağını çıkararak kendiniz ve aileniz için kızartma yapmanın en sağlıklı yolunu sunar.


Teknik Özellikler

Ağırlık & Boyutlar
Ağırlık 7990 g
Yükseklik 316 mm
Genişlik 433 mm
Derinlik 322 mm
Performans
Ayarlanabilir termostat Evet
Düşük yağlı kızartma teknolojisi Fat Removal
Fritöz kapasitesi 1, 4 kg
Dahili ekran Evet
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
Ürün tipi Hot air fryer
Sıcak tutma fonksiyonu Evet
Tasarım
Ekran türü LED
Yapı türü Tek
Kızartma sepeti sayısı 1
Dahili ekran Evet
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
Kasa dizaynı Bağımsız
Kontrol tipi Rotary, Dokunmatik
Ürün tipi Hot air fryer
Ürün rengi Siyah
Gösterge
Ekran türü LED
Dahili ekran Evet
Hazır alarm Evet
Teknik detaylar
Ekran türü LED
Ağırlık 7990 g
Ayarlanabilir termostat Evet
Dahili ekran Evet
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
Güç LEDi Evet
Hazır alarm Evet
Kasa dizaynı Bağımsız
Kontrol paneli rengi Siyah
Kontrol tipi Rotary, Dokunmatik
Kullanım kılavuzu Evet
Ürün tipi Hot air fryer
Otomatik güç kapalı Evet
Sıcak tutma fonksiyonu Evet
Güç 2225 W
Ürün rengi Siyah
Paket içeriği
Kullanım kılavuzu Evet
Enerji yönetimi
Otomatik güç kapalı Evet
Güç 2225 W
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.799 TL 2.799 TL
2 1.399,50 TL 2.799 TL
3 933 TL 2.799 TL
4 699,70 TL 2.799 TL
6 466,50 TL 2.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.799 TL 2.799 TL
2 1.399,50 TL 2.799 TL
3 933 TL 2.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.799 TL 2.799 TL
2 1.399,50 TL 2.799 TL
3 933 TL 2.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.799 TL 2.799 TL
2 1.399,50 TL 2.799 TL
3 933 TL 2.799 TL
4 699,70 TL 2.799 TL
5 559,80 TL 2.799 TL
6 466,50 TL 2.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.799 TL 2.799 TL
2 1.399,50 TL 2.799 TL
3 933 TL 2.799 TL
4 699,70 TL 2.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.799 TL 2.799 TL
2 1.399,50 TL 2.799 TL
3 933 TL 2.799 TL
4 699,70 TL 2.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.799 TL 2.799 TL
2 1.399,50 TL 2.799 TL
3 933 TL 2.799 TL
4 699,70 TL 2.799 TL
5 559,80 TL 2.799 TL
6 466,50 TL 2.799 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,79% 0 TL 179,42 TL 1.076,52 TL
2.000 TL 12 1,79% 0 TL 190,84 TL 2.290,08 TL
5.000 TL 24 1,79% 0 TL 268,81 TL 6.451,44 TL
7.500 TL 36 1,79% 0 TL 301,29 TL 10.846,44 TL
15.000 TL 36 1,79% 0 TL 602,57 TL 21.692,52 TL
25.000 TL 36 1,79% 0 TL 1.004,28 TL 36.154,08 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Philips HD9650/90 2225W Avance Collection Airfryer XXL Fritöz Yorumları

4,9 16 Yorum Yapıldı
5
(15)
4
(1)
3
2
1