Koşu Bandı Fiyatları ve Modelleri

9 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Yeni
Walkingpad C2 Pro S1 Piyano Kırmızı Katlanabilir Yürüme Bandı

Walkingpad C2 Pro S1 Piyano Kırmızı Katlanabilir Yürüme Bandı

8.200 TL
Yeni
Walkingpad A1 Pro Katlanabilir Antrasit Yürüme Bandı

Walkingpad A1 Pro Katlanabilir Antrasit Yürüme Bandı

8.250 TL
Çok Satanlar
Citymate K12 Portatif Walkingpad Koşu Bandı

Citymate K12 Portatif Walkingpad Koşu Bandı

6.749 TL
Ultima DC-4000 Masajlı Otomati̇k Eği̇mli̇ Koşu Bandı

Ultima DC-4000 Masajlı Otomati̇k Eği̇mli̇ Koşu Bandı

9.490 TL
Ultima DC-5000 Otomati̇k Eği̇mli̇ Motorlu Koşu Bandı

Ultima DC-5000 Otomati̇k Eği̇mli̇ Motorlu Koşu Bandı

11.490 TL
Voit Platinum 3 HP Av Motorlu Otomatik Eğimli MP3 Girişli Hoparlörlü Koşu Bandı

Voit Platinum 3 HP Av Motorlu Otomatik Eğimli MP3 Girişli Hoparlörlü Koşu Bandı

13.999 TL
Ultima SL 5000 Masajlı Otomati̇k Eği̇mli̇ Koşu Bandı

Ultima SL 5000 Masajlı Otomati̇k Eği̇mli̇ Koşu Bandı

12.990 TL
Voit 1VTKBALLSTAR/V1 All-Star Siyah Koşu Bandı

Voit 1VTKBALLSTAR/V1 All-Star Siyah Koşu Bandı

40.400 TL
Voit Orthopedics 1VTKBORTHOPEDIC52/N1 52 Siyah Koşu Bandı

Voit Orthopedics 1VTKBORTHOPEDIC52/N1 52 Siyah Koşu Bandı

35.599 TL

Koşu bandı modelleriyle evinizi spor salonuna dönüştürebilirsiniz. Fonksiyonel yapısıyla öne çıkan ürünler spor aktivitelerinizi evinizde gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Evinizde formunuzu korumak için ürünleri tercih edebilirsiniz. Kapalı alan spor aletleri arasında yer alan ürünler zorluk seviyeleri ve programlarıyla vücudunuzu geliştirmenizde önemli rol oynuyor. Farklı markaların sunduğu fonksiyonel ürünleri düzenli olarak kullanarak formunuzu koruyabilirsiniz. Yürüyüş bandı çeşitleri sayfamızda sizi bekliyor. Ürün açıklamalarına göz atarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca dambıl seti gibi spor aletlerini de sitemizde bulabilirsiniz.

Koşu Bandı Çeşitleriyle Formunuzu Koruyun!

Günlük koşturmacalarla geçen tempoda spor rutinini düzenli olarak sürdürmek zorlaşabiliyor. Çünkü doğada veya spor salonlarında aktiviteler gerçekleştirmeler fazla zaman alabiliyor. Koşu bandı çeşitlerini tercih ederek spor rutininizi evinize taşıyabilirsiniz. Bu ürünler ev içinde form tutmanıza olanak tanıyor. Sahip oldukları programlar ve teknik özellikleriyle vücudunuzu geliştirmenize yardımcı oluyor. Kriterlerinize uygun bir koşu bandıyla formunuzu koruyabilirsiniz. Spor aletleri ürünleriyle bilinen markaları farklı özelliklere sahip olan birçok seçeneği sizlerle buluşturuyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte koşu bantları masajlı ve eğimli gibi donanımlarla sunuluyor. Bu tür ürünler yürüyüş aktivitenizin daha konforlu ve verimli geçmesini sağlıyor. Ayrıca vücudunuzdaki farklı bölgelerin de çalışmasına yardımcı oluyor.Spor rutininizi zenginleştirmek için bu tür ürünleri tercih edebilirsiniz. Bunların yanında ürünler harcanan kalori ve kullanım süresi gibi veriler sunarak performansınız hakkında ipuçları veriyor. Vücut değerlerinizi takip edebilmek ve somut verilerle form durumunuzu öğrenmek için de koşu bantları doğru adres.

Katlanabilir Koşu Bandı Çeşitleri

Katlanabilir koşu bandı çeşitleri ev kullanmının yanında farklı alanlarda da kullanmanız için oldukça ideal. Bu ürünler hafifliği ve portatif yapısı sayesinde istenen her alana rahatlıkla taşınabiliyor. Ayrıca minimal yapıları sayesinde bulunduğu alanda az yer kaplıyor. Katlanabilir ürün seçenekleri arasında seçim yaparak dilediğiniz her alanı spor salonuna dönüştürebilirsiniz. Portatif koşu bandı olarak da bilinen modeller donanım konusunda diğer ürünlerden geri kalmıyor. Gürültü azaltma, hız kontrolü ve uzaktan kontrol gibi özellikler kullanım sırasında spor aktivitenizden ekstra verim almanızı sağlıyor. Gürültü azaltma özelliği apartman gibi birçok hanenin bulunduğu yapılarda kullanım özgürlüğü sunuyor. Ayak hissine göre otomatik olarak hareket eden hız kontrol özelliği ise spor sırasında meydana gelebilen kazaları önlüyor. Bu tür özelliklere sahip ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz. Bunların yanında bazı katlanır koşu bandı çeşitlerinde uzaktan kontrol donanımı da bulunuyor. Kullanım öncesinde veya sırasında bu tür ayarlarla performansınızı kontrol etmek için uzaktan kumandalı modelleri tercih edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürünlerde farklı hız modları da mevcut. Dilediğiniz her alanda özgürce spor yapmak için katlanabilir seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Eğimli Koşu Bandı Modelleri

Eğimli koşu bandı modelleri koşu ve yürüyüş sporunu ekstra verimli kılıyor. Bu ürünler kullanım sırasında ekstra eğim vererek daha fazla kalori harcamanızı sağlıyor. Ayrıca vücudun farklı bölgelerindeki kasların çalışmasına destek oluyor. Koşu bandı aktivitelerinizden yüksek verim almak için bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Eğimli koşu bandı modelleri arasında farklı özelliklere sahip olan birçok seçenek bulunuyor. Spor aletleri alanında öne çıkan markalar konforlu kullanıma dair tüm detayları düşünerek fonksiyonel ürünler ortaya çıkarıyor. Ürün çeşitlerinde kullanım sırasında tablet ve telefon gibi kişisel cihazlarınızı yanınızda bulundurmanızı sağlayacak raflar bulunuyor. Bunun yanında suluk gibi koşu sırasında ihtiyacınız olabilecek aksesuarlar için özel bölmeler de bulunuyor. Koşu sırasında ihtiyaçlarınızı yanınızda bulundurabilmek için bu tür özelliklerin olduğu modelleri tercih edebilirsiniz. Eğimli koşu bandı çeşitlerinde özellikler sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Seçenekler arasında masaj özelliğinin bulunduğu eğimli koşu bantları da mevcut. Bu ürünler koşu sırasında bel bölgesine masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırmayı hedefliyor. Böylece spor sırasında harcanan kalorinin artmasına destek olarak ekstra verim almanızı sağlıyor. Bu tür ürünleri tercih ederek spor aktivitelerinizde kısa sürede maksimum performans gösterebilirsiniz. Bu tür ürünleri Ultima, Yui ve Voit koşu bandı modellerinde bulabilirsiniz.

Koşu Bandı Fiyatları

Yürüyüş bandı fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Ürünler sahip olduğu donanımlara göre fiyatlandırılıyor. Bütçenize uygunluk gösteren birçok seçeneği web sitemizde bulabilirsiniz. Klasik olarak değerlendirilen koşu bandı modelleri uygun fiyat skalasında bulunuyor. Katlanabilir tasarımla sunulan seçenekler ise orta fiyat aralığında bulunuyor. Taşınabilir bir ürün tercihinizse bu modellere göz atabilirsiniz. Ekstra donanımlarıyla öne çıkan seçenekler ise üst fiyat skalasında ilginize sunuluyor. Fonksiyonel bir koşu bandı arıyorsanız eğimli ve masajlı ürünleri değerlendirebilirsiniz. Birbirinden farklı donanımlara sahip olan koşu bandı modelleri Teknosa’da sizi bekliyor. Marka, Fiyat Aralığı ve Garanti gibi filtre seçeneklerini kullanarak size uygun ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Koşu bandı nasıl çalıştırılır?

Koşu bantlarının çalıştırılma şekli modellere göre farklılık gösterir. Genel olarak ürünler program seçeneklerini ayarlayarak çalıştırılır. Bununla birlikte bazı ürünlerde hızlı başlama opsiyonu da bulunur. Koşu bantlarının çalıştırılması hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızdaki ürün açıklamalarına göz atabilirsiniz.

Koşu bandı ne işe yarar?

Koşu bandı modelleri kapalı alanda koşu ve yürüyüş aktivitelerini gerçekleştirmek için tercih edilir. Ürünler sahip olduğu özelliklerle koşu aktivitelerinden yüksek verim alınmasını sağlar. Ayrıca kalori, hız ve geçirilen zaman gibi göstergeleriyle form durumunu takip edilmesine imkan tanır.

Koşu bandında inçline ne demek?

Koşu bandı ekranın görülebilen inçline değeri eğim oranını gösterir. Kullanım sırasında eğim arttıkça bu değer de artar.

Koşu bandında yürüyüş hızı ne olmalı?

Koşu bandı çeşitlerinde yürüyüş hızı ayarlanabilir yapıdadır. Başlangıç seviyesinde kullanım için hız, yürüyüşten koşuya olacak şekilde ayarlanabilir. Yürüyüş hızı hakkında detaylı bilgi almak için ürünlerin kullanım kılavuzuna ve sayfamızdaki ürünlerin açıklamalarına göz atabilirsiniz.

Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING veya Akbank Direkt Öde, 500 - 40.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.