Kompakt ölçüleri ve pratik kullanımı sayesinde teknolojik ürünler arasında kendisine sağlam bir yer edinen iPad, 10.2 inç ekrana sahip olan yeni sürümüyle tekrar standartların üzerine çıkmayı başarıyor. Hem iş hem eğlence açısından birçok yeniliği beraberinde getiren cihaz, aynı zamanda cazip fiyatıyla da avantaj sağlıyor. Kılıf, klavye ve akıllı kalem gibi aksesuarlarla çok daha verimli bir biçimde kullanabileceğiniz Apple iPad, günlük hayatınızın bir vazgeçilmezi olmak için tüm teknolojik ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Çoklu İşlem Özelliği ve Yüksek Performans ile Mükemmel iPad Deneyimi

Dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarda alışılmış bir özellik olsa da tablet bilgisayarlarda nadir rastlanan çoklu işlem özelliği, iPad ve iPad Pro modellerinde kullanıcıya kusursuz şekilde sunuluyor. Böylece internette gezerken belgelerinizi görüntüleyebilir, hatta düzenleyebilirsiniz. Tüm bunlarla beraber bir yandan da FaceTime üzerinden görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Çoklu işlem özelliğini daha verimli hale getirmek isterseniz Apple bu konuda da size yardımcı oluyor ve özel olarak geliştirilmiş klavye, mouse gibi aksesuarları iPad’inizle birlikte tam uyumlu bir şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Sorunsuz bir Multi-Touch deneyimi için çoklu işlem özelliğinin yanı sıra performans değerlerinin de iyi olması gerekli. iPad, A12 Bionic çipiyle ve 8 çekirdekli yapısıyla ihtiyacınız olan hızı herhangi bir kesinti veya problem yaratmadan sunarken 32 GB ve 128 GB dahili hafıza seçenekleriyle bellek bakımından da beklentilerinizi karşılamayı başarıyor. Performans açısından cezbedici sayılan diğer iPad özellikleri arasında ise 3 GB RAM desteği bulunuyor.

Etkileyici iPad Donanımına Eşlik Eden Akıcı Yazılım Desteği

iPad modelleri, diğer tablet bilgisayarlardan farklı olarak özel donanım dışında özel yazılımla birlikte geliyor. Bu da cihazın çok daha uyumlu, kusursuz ve akıcı bir biçimde çalışmasını sağlıyor. iPadOS 14 ile açılan ürün, dahili uygulamaları ve App Store’dan indirebileceğiniz diğer uygulamalarla eğitim, iş ve eğlence amaçlı pek çok yeniliğe ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Ayrıca tüm bu uygulama ve oyunları çok daha rahat bir şekilde kullanabilmeniz için iPad kılıf, klavye ve mouse desteğinin yanı sıra Xbox Wireless Controller ve PlayStation DualShock kumandalarına bağlanabilme imkanı da sunuyor.

Çizilmeye karşı dayanıklı Retina ekran, alüminyum çerçeve ve arka kapak, ürünün dayanıklılığını arttırırken uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılmasını da mümkün hale getiriyor. Tüm bu cazip özellikleriyle birlikte iPad fiyatı açısından da diğer modellerle karşılaştırıldığında çok daha avantajlı. Siz de yeni iPad’e Teknosa aracılığıyla sahip olabilir, böylece hem uygun fiyat hem de kapsamlı satış sonrası hizmet anlayışından yararlanabilirsiniz.