Bluetooth Kulaklıklar Fiyatları ve Modelleri

Bluetooth Kulaklıklar
FİYAT
Renk
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Bluetooth Kulaklıklar için 197 ürün bulundu

%30 999 TL 699 TL
%25 599 TL 449 TL
%25 199 TL 149 TL

Bluetooth kulaklıklar

Telefonla konuşmak ve müzik dinlemek neredeyse günlük hayatımızın yarısını kaplar bir duruma gelmiş bulunuyor. Bu aktiviteler özellikle dış mekânda yapılacaksa kulaklık yardımcı bir eleman olarak karşımıza çıkıyor. Önceleri sadece telefonla konuşmak için kullanılsa da artık müzik dinlemek için de Bluetooth kulaklıklar kullanılmaya başlanmıştır.Bluetooth kulaklık kullanırken telefonu tutmak zorunda kalınmayacağı için diğer işler daha kolay hallediliyor. Ayrıca telefon cebe veya çantaya koyularak işler yapılırken ellere kollara dolanan, ceketin fermuarına sıkışan, yandan geçen kişinin çantasına takılıp kopan bir kulaklık kablosuyla uğraşmayı da gerektirmiyor. Bazen ses kalitesi bakımından kablolu kulaklıkların gerisinde kalsa da hareketli bir yaşamda kablosuz kulaklıklar çok daha kullanışlı olmaktadır. Genellikle filmlerde ajanların kulaklarında, dizilerde iri yarı güvenlik görevlilerinde gördüğümüz Bluetooth kulaklıklar aslında sanıldığı kadar ulaşılmaz değildir. Birçok marka ve modelde Bluetooth kulaklık bulmak ve satın almak çok kolaydır.

Bluetooth Kulaklık

En çok tercih edilen Bluetooth kulaklık modelleri

En çok tercih edilen Bluetooth kulaklıklara bakıldığında en beğenilen markalardan birisi Apple olmaktadır. Apple AirPods Bluetooth kulaklık modelleri kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Her iki kulakta aynı anda kullanılabilen bu kulaklık, kulak içi olarak tasarlanmıştır. Konuşma süresi 11 saattir. Saklamak için geliştirilen kutusu aynı zamanda şarj etme özelliğine de sahiptir. Hızlı şarj özelliği ile 15 dakika şarj ederek 3 saat kullanabilmek mümkündür. Apple AirPods kutudan çıkarılır çıkarılmaz açılır ve birlikte kullanacağınız Apple ürününe otomatik olarak bağlanır. Çift mikrofonu sayesinde sadece tek kulaklığı kullanıyor da olsanız rahat bir şekilde telefon görüşmesi yapılmasına olanak sağlıyor. Hareket ve konuşma algılayıcıları ise kulaklığın kulağınızda takılı olduğunu algılayarak kulaktan çıkarıldığında otomatik olarak durmasını sağlar. Konuşmaya başladığınızı algıladığında ise arka plandaki gürültüyü soğurarak sesinize odaklanabilir. JBL Bluetooth Kulaklık modelleri de yine çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Kulak üstü ve kulak içi olan bu kulaklıklar uzun pil süresine ve kulanım kolaylığına sahiptir. JBL Kablosuz Kulaklık, siyah, beyaz ve mavi gibi renk seçeneklerine sahiptir.

	Bluetooth Kulaklık fiyatları

Bluetooth kulaklık fiyatları

Bluetooth kulaklık fiyatları da her teknolojik ürün gibi marka ve özelliklere göre değişiyor. Yüksek fiyatlara sahip markalara baktığımızda Apple, Samsung ve Sennheiser bluetooth kulaklıklar göze çarpıyor. Sunduğu özellikler ve teknolojiyi yakalamaları sayesinde bu markaların tercih edilmesi şaşırtan bir durum olmayabilir. En uygun fiyatlı Bluetooth kulaklık markalarında ise Preo ve Celly öne çıkıyor. Eğer hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ve gelişmiş özelliklere sahip bir ürün arıyorsanız Ttec, Spigen ve JBL Bluetooth kulaklık modelleri en uygun seçim olabilir. Bluetooth kulaklık üreticisi çok sayıda olduğundan çok çeşitli özelliklere sahip Bluetooth kulaklıklar geliştirilmiştir. Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com'da her bütçeye uygun bir fiyatta bulunabileceği gibi taksit seçenekleri ve indirim fırsatları ile bütçeyi aşsa bile beğenilen model tercih edilebiliyor.

En uygun Bluetooth kulaklıklar

En uygun Bluetooth kulaklıklar

Kullanım şekli, ihtiyaç ve zevke göre en uygun kablosuz kulaklık tercihi değişiklik göstermektedir. Profesyonel kulaklıklar, genelde telefon görüşmelerinde tercih edilir. Çoğunlukla kulak askılı modellerden oluşur. Bu askının üzerinde çağrıları cevaplayabilmek için bir tuş bulunur. Profesyonel kulaklıklarda önemli bir nokta kulak askısının kulağı rahatsız edip etmemesidir. Tuşun kullanımı, mikrofonun konum ayarı özelliği, pil ömrü gibi özellikler de dikkat edilmesi gereken noktalardır. Kompakt kulaklıklar, profesyonel Bluetooth kulaklıklardan daha küçük boyutlara sahiptirler. Fazla ağır olmaması ile de kulakta yük taşımayı engeller. Rahat taşınabilirlikleri nedeniyle oldukça tercih edilen bir Bluetooth kulaklık çeşididir. Profesyonel Bluetooth kulaklıklara göre teknik açıdan daha az donanıma sahiptirler. Stereo kulaklıklar, temel işlevi müzik dinlemek üzerine yoğunlaşmıştır. Genellikle kulak üstü kulaklık ünitelerine sahip Stereo Bluetooth kulaklıklar kulak içi üniteye de sahip olabilir. Stereo Bluetooth kulaklık ile hem telefon görüşmesi yapılabilir, hem de müzik dinlenebilir. Size en uygun Bluetooth kulaklık modelleri ve çeşitlerini Teknosa'dan uygun fiyatlara alabilirisiniz.