SATIN AL

Apple AirPods Pro

Kablosuz kulaklık denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Apple, yeni modelini teknoloji tutkunlarına sundu. AirPods Pro kulaklık modeli 30 Ekim’de tanıtılarak ön siparişe açıldı. Kulak içi kablosuz kulaklık olarak tasarlanan bu yeni model geliştirilen yeni özelliklerle geliyor. Dünyanın en çok satan kulaklıkları olarak bilinen AirPods serisi; ikonik tasarımları ve üstün ses kalitesi ile öne çıkıyor. Yeni modelde de bu geleneği sürdüren Apple, inovatif çalışmalara ağırlık veriyor. Ses getirecek bir rahatlığa sahip olan kulaklık, özellikle kulak içine çok daha rahat oturan tasarımı ile kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Bu yeni modeli denemek isteyenler Teknosa farkıyla güvenli alışverişin keyfini çıkarabilir.

AirPods Pro Özellikleri

Apple AirPods Pro kulaklık serinin geri kalanına benzeyen yönlerinin yanı sıra farklı teknik özellikler ve tasarımla kullanıcılara sunuluyor. Üç farklı boyda esnek silikonlarla tasarlanan kulaklık kulağın içine tam oturuyor. Özellikle Aktif Gürültü Önleme özelliği ile öne çıkan model kişiye özel kullanım kolaylığı sağlıyor. Her kulağa uyumlu kulaklık ile kullanıcılar dinledikleri müzik dışında hiçbir sesi hissetmiyor. Standartları değiştiren bu özellik modelin en öne çıkan yeniliklerinden biri. AirPods Pro özellikleri arasında çift mikrofonlu sistem de bulunuyor. Kulaklık, ses frekanslarını saniyede 200 kez yeniden düzenleyebiliyor. Kulaklığın alt kısmında bulunan kuvvet sensörü ise kullanılan H1 çiplere bağlı. Bu sayede müzik ve aramalar kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor. AirPod Pro’yu serinin geri kalanından ayıran özelliklerden biri de yeni geliştirilen Şeffaf Mod. Aktif Gürültü Önleme özelliğini kullanmak istemeyen ve çevre seslerini de duymak isteyenler Şeffaf Mod’a geçebiliyor. Bu da oldukça doğal bir ses deneyimi sunuyor. Ses paylaşım özelliğini de geliştiren Apple, iki AirPods Pro’dan aynı sesleri duymayı mümkün kılıyor. Kullanıcıları memnun eden bu özellik ile arkadaşlarınızla eş zamanlı olarak aynı müzikleri dinleyebilirsiniz. AirPod Pro’nun tek şarjla 5 saate yakın kullanım imkanı sunması da yeni geliştirilen özellikler arasında bulunuyor.

AirPods Pro Fiyatları

AirPods Pro inceleme ve yorumlarda kullanıcılardan tam puan alan kulaklık, geliştirilen özellikler nedeniyle serinin geri kalanından farklı fiyatlara sahip. Aktif Gürültü Önleme Özelliği, suya ve tere dayanıklı tasarım, Şeffaf Mod, Adaptif EQ ve geliştirilen tasarım bu modelin değişen özellikleri arasında bulunuyor. Özellikle Aktif Gürültü Önleme özelliği kullanıcıların dış dünya ile bağlantısını tamamen kesmiş durumda. Çevre seslerini duymak istemeyen kullanıcılar bu üstün özellik sayesinde yalnızca dinledikleri müziğe ya da aramalara konsantre olabiliyor. Büyük, orta ve küçük olmak üzere 3 farklı silikon kulaklık tasarımı sunan Apple, en rahat kullanımı mümkün kılmayı amaçlıyor. Kablosuz şarj kutusu ile birlikte kullanılabilen AirPod Pro tek şarjla 5 saate kadar dinleme süresi sunuyor. AirPods Pro fiyat aralığını ve modelin tüm özelliklerini teknosa.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

AirPods Pro Teknosa Farkıyla Sizlerle Buluşuyor

Yılın en merakla beklenen kulaklık modellerinden biri olan AirPods Pro Teknosa farkıyla Apple tutkunları ile buluşuyor. Teknosa mağazaları ve teknosa.com üzerinden satın alabileceğiniz AirPod Pro üstün fonksiyonel özellikleri ve tasarımı ile fark yaratıyor. Geliştirilen özellikler ile daha kullanıcı dostu bir yapıya kavuşan kulaklık kişiselleştirilebilir fonksiyonları ile kullanıcıları memnun ediyor. Teknosa’nın avantajlı fiyatları ve uygun ödeme koşulları, bu yeni modeli satın almak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor. İsteyenler, anlaşmalı bankaların kredi kartlarını kullanarak taksitli ödeme yönteminden de yararlanabilir. Ücretsiz kargo imkanı da Teknosa’nın kullanıcılarına sunduğu avantajlar arasında bulunuyor. Bu yeni modeli denemek ve rahatlığı hissetmek için vakit kaybetmeden AirPod Pro’yu satın alabilirsiniz.

SATIN AL