text.skipToContent text.skipToNavigation

Klima Fiyatları ve Markaları

Klima
MARKALAR

Klima için 0 ürün bulundu

Samsung Klima

Samsung klimalar farklı ihtiyaçlardan dolayı farklı modellerde ve farklı teknik özelliklerde olabilirler. Samsung klimalar satın alırken teknik özellikleri mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Bu sayede hem cep yani bütçe zorlanmaz hem de istenilen gibi serinleme ve ısınma fırsatı yakalanır. Klimalarda herkesin bildiği gibi, duvara monte edilen model ya da daha çok düğün salonlarında veya dernek gibi yerlerde karşılaşılan, uzun dolap görünümlü çeşitler vardır.
Enerji tasarruflu Samsung klimalar sayesinde de satın alınan klimalar zaman içerisinde serinletmek veya ısıtmakla kalmayacak aynı zamanda diğer markalarla karşılaştırıldığında çokça enerji tasarrufu da yapacaktır. Bu rahatlığın serinliğin veya sıcaklığın tadını çıkartmak kullanıcıya kalacaktır. Samsung klimalardaki Bluetooth bağlantılı uzaktan kumanda ile hava kontrolü tamamen kullanıcın elindedir. Samsung uzaktan kumandası kullanıcının yanında olmasa bile cep telefonu yardımıyla hava istendiği şekilde serinletilebilir veya ısıtılabilir.


En çok kullanılan Samsung klima modelleri


Samsung pek çok ihtiyaca göre farklı modellerde klimalar üretmiştir. Ürettiği her yeni klimaya gelişen teknoloji ile birlikte yeni özellikler de eklenmiştir.
Samsung klimaların renkleri genellikle beyaz olarak tercih edilmektedir. Genel olarak bakıldığında satın alınan klimaların daha sonradan bütçeye zarar vermemesi açısından en çok tercih edilen modelleri A++ enerji tasarruflu modelleridir. Ancak Wind Free rüzgârsız serinlik teknolojisine sahip Wi-Fi kontrollü Samsung klima modeli de hem teknik özelliklerinden hem de estetik görüntüsünden dolayı kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir.
Son zamanlarda oldukça revaçta olan başka bir Samsung klima modeli de Samsung İnverter klima modelidir. Bu modelin sıklıkla tercih edilmesinin en büyük sebebi hiç kuşkusuz A++ enerji tasarruflu olmasının yanı sıra estetik görüntüsü ve doğal esinti ile ısıtması veya soğutmasıdır.


Samsung klima özellikleri

Teknolojinin gelişmesi ve ihtiyaçların çeşitlenmesi yani bir klimadan olan beklentinin de fazlalaşmasıyla beraber Samsung klimalar da pek çok farklı modeller ve teknik özelliklerle karşımıza çıkmıştır. Her Samsung klimanın özellikleri başta birbirine benziyor gibi görünse de ihtiyaçlara binaen birbirlerinden farklı özelliklere de sahiptirler.
Örneğin Samsung 1200 İnverter klimaların genel özelliklerine bakmak gerekirse, soğutma kapasitesinin 11942 btu/hr olması, ısıtma kapasitesinin 13648 btu/hr olması, A++ enerji sınıfı soğutma ve A enerji sınıfı ısıtma, çalışma akımı soğutma kapasitesi 5 ve çalışma akımı ısıtma kapasitesi 5,5 olarak söylenebilir.
Devam edecek olursak güç tüketimi soğutma kapasitesinin 1030 W ve güç tüketimi ısıtma kapasitesinin de 1100 W olduğu görülüyor. Borulama uzunluğunun ise maksimum 15 m ve borulama yüksekliğinin de maksimum 8 m olduğunu görülmekte. Yukarı ve aşağı otomatik hava yönlendirme özelliği de var. Doğal esintiye sahip olmasını daha önce de vurgulanmıştı. Full HD filtreye sahip ve anti bakteriyel kaplaması da var. Rengi beyazdır. Kendisini otomatik temizleme ayrıca sinyal sesi ile açma kapaması da var. Aynı zamanda 24 saat zamanlayıcısı sayesinde de Samsung 1200 İnverter klimanızı sürekli olarak kontrol etmenize de gerek kalmıyor. Ayrıca Samsung 1200 İnverter klima kendisini otomatik yeniden başlatma özelliğine de sahiptir.
Samsung AR5500 AR18JSFSCWK SK A++ 18000 BTU duvar tipi klimanın özellikleri ise 45 m2 ye kadar etki alanı vardır. A++ enerji sınıfındadır. BTU soğutma kapasitesi 17060, BTU ısıtma kapasitesi ise 20472'dir. Ses seviyesi ise 42 desibeldir. Rengi beyazdır.
Samsung AF50JS4MAEENSK Salon Tipi Inverter Klimanın özelliklerinden birisi ise otomatik kapağa sahip olmasıdır. Otomatik kapak yavaşça açılıp kapanır. Sadece açık olduğu zaman klimanın kanat hareketlerini dışa yansıtır. Otomatik kapak klimayı istenmeyen toz parçacıklarından korur. Bir başka özelliği ise Samsung'un özel kompresör koruması ile kompresörün değişken elektrik koşulları nedeniyle aşırı yüke maruz kalmasını engeller. Salon tipi Samsung Inverter klimanın başka bir özelliği ise kontrol kutusu sayesinde voltaj dalgalanmalarından kaynaklanabilecek arızaları önlemek için gereken ayarlamaları yapar. Kanat ve kabin koruma özelliğini açıklayacak olursak korozyonu önleyen kanat kondansatörü ve MCC, paslanmaya karşı korozyona dayanıklı malzeme ile tasarlanmıştır. Bu kanat kondansatörü korozyona karşı güçlü bir şekilde korur. Yıpranma endişesi duyulmadan serin ve temiz hava sağlar.

Samsung klima fiyatları

Değişen ve gelişen teknoloji ile Samsung klimalar da değişmekte doğal olarak Samsung klima fiyatları da değişmektedir. Ayrıca klimanın duvar tipi ya da salon tipi olması da klimanın fiyatını etkileyen bir faktördür. Bu fiyat aralığının sebebiyse eklenen özellikler ve yapılan kampanyalardır. Aranılan tüm Samsung klima modelleri karşılaştırma yapma imkânı ve daha fazlası farklı ödeme seçenekleri ile Teknosa.com ve tüm Teknosa mağazalarında sizleri bekliyor.